Жінка вийшла заміж за чоловіка, з яким ніколи не зустрічалася

Жінка вийшла заміж за чоловіка, з яким ніколи не зустрічалася

Наречена вперше побачила нареченого на весіллі / фото: pixabay.com

Жінка та чоловік, які до цього жодного разу не бачилися, одружилися у невеликому місті Шеффілд, що у Великій Британії, у графстві Саут-Йоркшир. Наречена вперше побачила свого майбутнього чоловіка вже безпосередньо на весіллі. Вона закохалася у чоловіка з першого погляду.

Про це повідомляє The Sun.

У 2019 році вчителька на ім’я Мішель Дженкінс, якій на той момент виповнилося 27 років, зрозуміла, що їй настав час створювати сім’ю. Вона хотіла знайти такого чоловіка, який хотів би одружитися і завести дітей, але як це зробити, англійка навіть не уявляла. Знайомитись в інтернеті жінка не хотіла, адже раніше вона вже зустрічалася з хлопцями із сайтів знайомств і нічим хорошим це не закінчувалося.

Вирішити проблему допомогло телевізійне шоу «Шлюб з першого погляду». У правилах шоу йдеться про те, що ведучі самостійно вибиратимуть наречених для учасниць. Ті, у свою чергу, знайомитимуться із обранцями лише під час церемонії одруження. Дженкінс подала заявку, а в березні 2020 року прийшла до зали з гостями, де на неї чекав її майбутній чоловік Оуен, який працює ІТ-фахівцем. Британка розповіла, що все відбувалося немовби в тумані, але коли вона наблизилася до нареченого, то побачила, що він досить симпатичний.

Перша шлюбна ніч була дуже незвичайною. Вони говорили до ранку і з’ясували, що між ними дуже багато спільного. Через тиждень Дженкінс сказала своєму чоловікові, що вона закохалася в нього. Після того, як закінчився медовий місяць, молодята почали разом жити і згодом почалася пандемія. Через це вони були постійно разом, що дуже добре позначилося на їхніх стосунках.

Буквально через рік після весілля на шоу, Оуен зробив уже справжню пропозицію своїй дружині та продемонстрував, що він її любить і хоче далі бути разом із нею. Британка наголосила, що цей момент був неймовірно важливим для них.

Раніше ми писали, що британка зібралася заміж за примару загиблого солдата. Жителька графства Оксфордшир, що у Великій Британії, планує вийти заміж за свою улюблену примару. Безпосередньо перед весіллям вона поскаржилася на те, що її майбутній чоловік став надто примхливим.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.