Які продукти заборонено мити перед приготуванням

Які продукти заборонено мити перед приготуванням

Які продукти не можна мити перед приготуванням / фото: freepik.com

Щоб уникнути потрапляння в організм різноманітних інфекцій, необхідно ретельно мити продукти. Щодня люди миють рибу та м’ясо, фрукти та овочі. У той же час є деякі продукти, які перед приготуванням заборонено мити.

Про це повідомляє Sante Plusmag.

Є продукти, які не можна мити, адже це не принесе жодного результату, або навіть зашкодить здоров’ю. Потрібно пам’ятати про те, що на більшості продуктів є величезна кількість небезпечних бактерій, знищити які можна тільки за допомогою дуже високої температури. На них не вплине миття навіть досить гарячою водою.

Яйця

Яйця належать до тих товарів, які використовуються найбільше. Вони мають досить тонку шкаралупу, крізь яку під час миття можуть потрапити патогенні мікроорганізми. Найчастіше це відбувається при використанні холодної води.

Гриби

Більшість людей повністю впевнені в тому, що гриби стануть чистішими, ніж якщо їх добре помити або навіть потримати у воді. Насправді ж, бактерії, які є на грибах, можуть бути знищені виключно під впливом високих температур.

Макарони

Любителі пасти чудово знають, що перед приготуванням її не потрібно мити. В результаті цього видаляється крохмаль, який є в продукті, що негативно позначається на текстурі та смаку готової страви.

Овочі у пакетах

Ті овочі, які продаються в пакетах, готові до вживання і не потребують додаткового миття. Вони вже встигли пройти дезінфекцію та були оброблені спеціальними складами, які захищають від виникнення на поверхні шкідливих мікроорганізмів.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.