Які помилки під час прання можуть зіпсувати одяг

Які помилки під час прання можуть зіпсувати одяг

Помилки під час прання псують одяг / фото: freepik.com

Багато людей не вміють правильно прати і тому припускаються численних помилок, які вкрай негативно впливають на стан одягу. З’являється при цьому іноді навіть неприємний запах, якого буває складно позбутися.

Про це повідомляє SantePlus.

Фахівці розповіли про те, які помилки найчастіше допускаються під час прання і як вони впливають на процес та стан одягу.

Перезавантаження

Ця помилка стосується того, що в барабан пральної машини кладуть дуже багато речей. Коли вона дуже заповнена, то одяг після прання залишається більш вологим, а на сушіння потрібно набагато більше часу, ніж зазвичай.

Запах вогкості

Коли під час сушіння речі не можуть нормально провітрюватись, у них залишається волога. Не варто в сушильну машинку відправляти відразу всю білизну. Також не потрібно вішати дуже щільно, щоб заощадити місце та свій час. В іншому випадку вся білизна матиме запах вогкості.

Вологе приміщення

Коли на вулиці холодно, більшість людей воліє сушити одяг прямо у ванній. Це дуже поширена помилка, яка стає причиною появи неприємного затхлого запаху. Краще вивішувати речі на балкон чи вулицю. Також можна купити спеціальну сушку.

Погане очищення пральної машини

Пральна машина може утримувати вологу, що стає причиною появи сильного неприємного запаху та плісняви. Для цього потрібно обов’язково протирати барабан спеціальним засобом. Далі засипавши в ящик для порошку кілька ложок харчової соди, потрібно поставити цикл прання. Між використаннями бажано залишати дверцята пральної машини відчиненими.

Багато порошку та ополіскувачів

Деякі люди думають, що вдасться краще відіпрати, якщо використовувати більше порошку. Це стає причиною утворення величезної кількості зайвої піни, в якій затримуватимуться бактерії та бруд, які провокують появу неприємного запаху. Ополіскувачі також не варто використовувати занадто часто, адже вони не можуть вирішити проблему із запахом, а маскуватимуть його.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.