Як відмити мікрохвильову піч – чотири ефективні поради

Як відмити мікрохвильову піч – чотири ефективні поради

Як почистити мікрохвильову піч у домашніх умовах / фото: freepik.com

Мікрохвильова пічь є практично у кожному будинку. З її допомогою можна швидко розігріти будь-яку страву. Величезною перевагою є те, що під час нагрівання не утворюється гар, дим і практично відсутні запахи. У той же час мікрохвильова піч може дуже швидко забруднюватися всередині, тому важливо знати про те, як швидко усунути жир і потіки зі стінок пристрою.

Звернути увагу варто на те, що для чищення мікрохвильової печі не можна користуватися абразивними засобами, металевими щітками, агресивною побутовою хімією і величезною кількістю води. Також варто дотримуватися простих порад, які допоможуть швидко впоратися із брудною мікрохвильовою піччю.

Спеціальні засоби

Сьогодні безліч виробників пропонує різноманітну побутову хімію, за допомогою якої можна ефективно очистити від забруднень мікрохвильову піч. У більшості випадків засоби надходять у продаж у вигляді спрею, який наноситься на стінки та дно пристрою, залишається на певний час, а потім просто витирається злегка вологою губкую.

Цитрусові

Такий спосіб вважається не просто ефективним, а ще й досить приємним. Достатньо одного великого фрукта, який нарізається на шматочки і заливається склянкою води. Далі тарілка з цією сумішшю ставиться в мікрохвильову піч і вмикається на максимальну потужність на 20 хвилин. Після закінчення цього часу засіб краще залишити всередині пристрою ще на деякий час, а потім просто протерти стінки сухою серветкою.

Оцтова кислота

У ємність наливається вода з додаванням невеликої кількості оцту і ставиться в мікрохвильову піч на 7 хвилин на максимальну потужность. Далі досить просто протерти усі внутрішні поверхні. Точно таким чином діє розчинена в 200 грамах воды чайна ложка лимонної кислоти. Засіб добре нагрівається, а потім залишається в мікрохвильовій печі ще на 20 хвилин.

Сода та пара

У ємність зі склянкою води додається 2 ложки соди і ретельно перемішується. Суміш ставиться на 10 хвилин на максимальну потужність нагріватись. Засіб дуже добре розчиняє жир та всі забруднення. Також можна змішати соду з господарським милом та склянкою води. Отриманим розчином протираються усі стінки. Наносити засіб краще за допомогою пульверизатора.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.