Як вибрати якісне та свіже м’ясо: прості поради

Як вибрати якісне та свіже м’ясо: прості поради

Як вибрати свіже м’ясо / фото: freepik.com

Багато людей вважають за краще купувати м’ясо або в супермаркеті, або ж на ринку. Для того, щоб не нашкодити своєму здоров’ю та придбати справді свіжий продукт, необхідно знати, як перевіряти м’ясо безпосередньо під час покупки.

Про це повідомляє Sante. 

Щоб придбати якісне і свіже м’ясо, необхідно в першу чергу звернути увагу на його запах, консистенцію і колір. Ці моменти є дуже важливими, адже саме вони є основними індикаторами свіжості продукту.

Дуже важливо перевіряти м’ясо при покупці у супермаркеті. Якщо продукт знаходиться без холодильника всього кілька годин, його можуть сильно пошкодити бактерії, а також цвіль. Звернути увагу варто на те, що навіть якщо м’ясо не має видимих ​​ознак гниття, це все одно може дуже нашкодити здоров’ю. Особливо небезпечним є таке м’ясо для тих людей, які мають слабкий імунітет.

Щоб перевірити запаковане м’ясо, необхідно натиснути на нього і одразу ж прибрати пальці. Далі потрібно подивитися на місце натискання. Якщо м’ясо негайно повернулося назад, це вказує на його свіжість. Іншими словами, подібне вказує на вміст достатньої кількості води в м’ясі і тому продукт можна вживати. Якщо м’ясо не повернуло свою початкову форму, то цей шматок краще не купувати. Плюсом такої перевірки є те, що немає потреби знімати упаковку.

Звертати увагу потрібно на колір м’яса. Якщо воно світле рожеве, перламутрове, а яловичина яскравого червоного кольору, це говорить, що тварина виросла на поживних кормах. Такий продукт є більш корисним та смачним. Не варто в жодному разі купувати м’ясо, якщо ви помітили, що воно почало набувати жовтого відтінку. При цьому продукція матиме вкрай неприємний запах та специфічний смак.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.