Як правильно заварювати чай: корисні поради від експерта

Як правильно заварювати чай: корисні поради від експерта

Як правильно заварювати чай / фото: freepik.com

Виявляється, під час заварювання чаю багато хто може припускатися серйозних помилок. Фахівець розповів про те, що найчастіше роблять неправильно і як можна приготувати не лише смачний, але ще й справді корисний для організму напій.

Про це повідомляє Daily Mirror.

Багато людей по кілька разів кип’ятять ту саму воду. Дехто може підігрівати воду двічі і навіть більше. Нібито немає жодної різниці, але таким чином можна дуже легко зіпсувати чай та отримати напій, який лише шкодитиме здоров’ю.

Фахівець із Франції, який є упорядником чайних сумішей у компанії Tetley, Себастьян Міхаеліс, радить більш відповідально підходити до процесу заварювання чаю. Це дуже важливо. Він розповів про те, яких саме помилок найчастіше припускаються люди під час заварювання ароматного напою.

При цьому він наголосив, що основною помилкою у чайній церемонії є безпосередньо неодноразове кип’ятіння води. Насичений і максимально смачний чай вийде лише в тому випадку, якщо вода буде свіжою та якісною. Експерт наполягає на тому, щоби воду не кип’ятили кілька разів. Також він дав кілька інших важливих порад:

  • Листя чорного чаю треба заливати крутим окропом відразу після закипання води;
  • Зелений чай ніколи не заливається окропом – вода повинна охолонути приблизно до 85 градусів;
  • Одноразовий пакетик з чаєм може бути в чашці не більше трьох хвилин;
  • Якщо напій п’ється з молоком, то правильним буде додавання молока до чаю, але не навпаки.

Правильно заварений чай позитивно впливає на здоров’я людини і навіть допомагає боротися з деякими захворюваннями. Наприклад, з його допомогою цілком реально нормалізувати підвищений артеріальний тиск.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.