Як позбутися комарів на дачі — п’ять ефективних методів

Як позбутися комарів на дачі — п’ять ефективних методів

Як позбутися комарів на дачі  / фото: freepik.com

Влітку люди намагаються сховатись від сильної спеки на дачі, але там вони стикаються з іншою проблемою. Величезна кількість комарів чекають на те, щоб зіпсувати життя всім любителям відпочинку на свіжому повітрі. Є кілька простих порад, які допоможуть вирішити проблему та захиститися від комариних укусів.

Позбутися водойм

Личинки комарів відкладаються і ростуть у місцях, де є стояча вода. Тому варто насамперед закрити всі ємності, в яких є вода, плівкою. Звернути увагу слід на те, що комарі не люблять чисту воду.

Аромамасла

Досить непоганим варіантом боротьби з комарами стане використання тих запахів, які відлякують комах. Наприклад, вони ніколи не підлітають до кущів з помідорами, тому їх можна висадити в різних місцях на ділянках. Крім того, комарі не переносять аромат лаванди, м’яти, полину. Використовувати можна ароматичні масла – анісове, кедрове та евкаліптове.

Саморобні пастки

Для комарів можна зробити кілька ефективних пасток. У пластиковій пляшці відрізається шийка, а на дно потрібно висипати цукор із дріжджами. Верхівка ємності перевертається і вставляється назад у пляшку як лійку. Отриману конструкцію необхідно скріпити за допомогою скотчу. Комари летітимуть на вуглекислий газ, який виділяється під час бродіння і таким чином потраплять у пастку.

Спеціалізовані засоби

У спеціалізованих магазинах можна знайти безліч репелентів хімічного типу. Придбати можна різноманітні аерозолі, рідини, спреї, спіралі та платівки. Спробувати краще різні варіанти, щоб підібрати найбільш підходящий у кожному індивідуальному випадку.

Хімічна обробка

Щоб назавжди позбавитися комарів на ділянці, варто провести хімічну обробку. Насамперед обприскуються ті місця, де можуть найбільше розмножуватися комахи. Після цього можна розпочати обробку житлових приміщень. В даному випадку необхідно скористатися послугами професіоналів, адже самостійно проводити такі дії небезпечно.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.