Як позбутися сверблячки після укусу комара – прості способи

Як позбутися сверблячки після укусу комара – прості способи

Як впоратися зі свербінням після укусу комара / freepik.com

Приємні враження від відвідування лісу чи річки влітку можуть зіпсувати численні комарі. Після укусів шкіра починає жахливо свербіти і виникає сильний дискомфорт. Усунути неприємні відчуття можна досить легко, скориставшись кожному доступними засобами.

Овочі та фрукти

Щоб швидко усунути сверблячку від укусу комара, достатньо прикласти шматочок лимона до ураженого місця. Лимонний сік має протизапальну дію. Такий самий ефект має і цибуля. Дані компреси досить швидко усунуть печіння, а також набряклість, яка може з’явитися на місці укусу.

Кухонна сіль

Неприємні відчуття стають результатом того, що організм починає реагувати на речовини, які впорскують комахи. Усунути проблему можна за допомогою примочок із сольовим розчином. Вони досить ефективні та доступні абсолютно кожній людині.

Ефірні масла

Впоратися з проблемою допоможуть ефірні масла евкаліпта, лаванди, чайного дерева. Вони мають не тільки протизапальну дію, але також добре знеболюють та мають антибактеріальний ефект. Не варто забувати про те, що ефірні масла мають високий рівень концентрації, тому їх обов’язково потрібно розбавляти водою, перш ніж протирати шкіру. Засіб можна використовувати для примочок, які відразу продемонструють позитивний ефект.

Спеціальні пластирі

В аптеках продаються спеціальні пластирі, які попередньо були просочені речовиною, здатною впоратися зі печінням та свербінням після укусів комарів. Обов’язково в цьому випадку варто прочитати інструкцію, щоб не нашкодити здоров’ю. Звертати увагу потрібно на протипоказання, адже пластирі підійдуть не всім людям.

Також бажано перед поїздкою на природу захистити себе від комарів. Для цього можуть бути використані спеціальні спреї. Крім того, можна використовувати репеленти, що мають натуральну основу. Вони виготовляються з рослин і тому безпечніші і не шкодять здоров’ю, але при цьому відмінно відганяють комах.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.