Як економити електроенергію при пранні – корисні поради

Як економити електроенергію при пранні – корисні поради

Як прати машинкою, щоб економити гроші / фото: freepik.com

Є кілька простих порад, які допоможуть заощадити гроші та не переплачувати за електричну енергію. Різні машинки можуть споживати різну кількість електроенергії – все залежить від моделі пристрою та показника її ефективності. Але вирішити проблему із величезними витратами цілком реально.

Про це повідомляє Sante Plusmag.

Деякі пральні машини можуть споживати неймовірно велику кількість електроенергії. Як показали дослідження спеціалістів, приблизно 6% споживання світла різними пристроями припадає саме на пральну машину. Декілька досить простих хитрощів допоможуть зменшити витрати на комунальні послуги.

Нижча температура

Споживання великої кількості електроенергії відбувається через те, що встановлюється висока температура прання. Якщо потрібно заощадити, то краще прати при 30 градусах. Навіть за такої температури одяг буде добре очищатися, але при цьому споживання світла буде менше втричі.

Кількість порошку

Не потрібно використовувати занадто багато прального порошку, адже це не зробить речі чистішими, але при цьому машинці знадобиться набагато більше часу для прання та полоскання одягу. Це стане причиною того, що споживатиметься багато електричної енергії.

Більше одягу

Для ще більшої економії потрібно за один раз прати більше речей. За рахунок цього менше споживається світла, адже прання буде лише одне, а чистого одягу можна отримати більше.

Правильний догляд

За пральною машинкою, як і за будь-якою іншою технікою, дуже важливо правильно доглядати. Якщо технічне обслуговування буде регулярним, пристрій рідше ламатиметься, що також з зекономить гроші. Регулярним має бути порожнє очищення машинки, адже всередині с часом накопичуеться багато бактерій та вапняного нальоту.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.