Вчені з’ясували, коли Сонце знищить нашу планету

Вчені з’ясували, коли Сонце знищить нашу планету

Коли Сонце знищить Землю / фото: pixabay.com

На сьогодні Сонце вважається ще досить молодою зіркою, і тому воно здатне виробляти величезну кількість енергії та бути джерелом світла й тепла. Але колись може настати момент, що Сонце знищить не тільки Землю, але ще деякі інші планети. Абсолютно всі зірки вмирають, і наше світило не стало винятком. Воно також помре та перестане підтримувати життя на Землі.

Про це повідомляє BGR.

Вчені кажуть, що Сонце здатне знищити не тільки Землю, але ще й Венеру та Меркурій. Сонячна система після вибуху залишиться повністю спустошеною. Фахівці досить давно підрахували те, що через приблизно 5 мільярдів років наша зірка вибухне. Було проведено додаткове дослідження, щоб встановити більш точну дату смерті світила.

На сьогодні все ще залишається невстановленою ступінь руйнування в результаті вибуху Сонця. Для того, щоб отримати більше інформації, експерти зробили тривимірні гідродинамічні симуляції. Внаслідок цього вони отримали кілька варіантів того, які будуть результати поглинання такою зіркою, як Сонце, планети. Вчені підкреслили те, що на кінцевий результат буде впливати не тільки розмір планети, але ще і стан самої зірки.

Частина експертів стверджують, що Земля занадто велика, тому вона не буде поглинена повністю, на відміну від Меркурія і Венери. Разом з тим наша планета все одно буде непридатною для життя. Після того як Сонце втратить весь свій водень і перетвориться на червоного гіганта, його межі почнуть швидко розширюватися та поглинати абсолютно все, що буде знаходитися на їхньому шляху.

Планета може бути викинута на вузьку орбіту, що призведе до її повного поглинання. Крім того, вчені вважають, що є шанс, що зміни нададуть можливість для утворення досконалого нового світу.

На сьогодні вік Сонця 4,57 мільярда років, що становить приблизно половину його життя. Це може бути причиною того, що сонячна активність все ще триває. Через майже 5 мільярдів років воно почне вмирати, тому неймовірно велика ймовірність того, що наша планета буде знищена.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.