В іспанському морзі чоловік “ожив” прямо перед розтином

В іспанському морзі чоловік “ожив” прямо перед розтином

Лікарі стверджують, що були всі ознаки смерті / фото: ВВС

В Іспанії відбулося “воскресіння” чоловіка безпосередньо перед тим, як йому зібралися робити розтин. Медики були повністю впевнені, що Гонсало Монтойя Хіменес мертвий. Після його «смерті» у власній камері у в’язниці тіло було обстежено ще не один раз і жодних ознак життя зафіксувати не вийшло. Незважаючи на це чоловік отямився всього за кілька хвилин до того, як мало проводитися розтин.

Про це повідомляє Daily Star.

Хіменес, якому виповнилося лише 29 років, перебував в іспанській в’язниці за скоєну ним крадіжку. Але одного разу він просто не зміг прокинутися. В’язня обстежили три різні медики і підтвердили те, що чоловік справді мертвий. Через деякий час тіло померлого помістили в спеціальний мішок і відправили в тюремний морг. І лише патологоанатомам вдалося щось запідозрити, адже раптово з мішка вони почули досить гучне хропіння.

Лікарі опинилися в безвиході через стан Хіменеса. Його негайно відправили до лікарні, щоб привести остаточно в себе. Фахівці розповіли про те, що тіло Хіменеса мало всі ознаки, характерні для трупного задублення, а його шкірний покрив при цьому мав фіолетовий відтінок. Це свідчить, що організм не отримував необхідну йому кількість кисню.

Як пізніше вдалося встановити, буквально за добу до того, що сталося, чоловік скаржився на те, що досить погано почувається. На даний момент ще ніхто з експертів не зміг пояснити, як саме сталося таке «воскресіння». Місцеві ЗМІ передають інформацію щодо того, що коли Хіменес остаточно прийшов до тями, він попросив організувати йому зустріч із дружиною.

Раніше ми писали, що у британки почалася алергія на власну дитину. Фіона Хукер, якій виповнилося 32 роки, під час своєї вагітності зіткнулася з дуже неприємним та рідкісним явищем – пемфігоїдом вагітних. Хвороба провокує виникнення симптомів не тільки під час виношування малюка, а й навіть через кілька місяців після пологів.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.