В Індії впали уламки китайської космічної ракети

В Індії впали уламки китайської космічної ракети

Уламок китайської космічної ракети / фото: Fresno 24 English

Уламки, ймовірно, китайської ракети Чанчжен-3В, впали на два індійські села, які розташовуються в штаті Махарашта. Його столиця – це досить велике місто Мумбаї. Космічна ракета була запущена китайськими фахівцями до космосу ще наприкінці минулої зими. Падіння уламків нікого не поранило і нічого не зруйнувало.

Про це повідомляє Daily Mail.

Поряд з невеликим індійським селом впало кільце з металу, діаметр якого досяг 3 метри, а вага понад 40 кілограмів. Неподалік іншого села з неба впала металева куля, діаметром не більше півметра. Місцеві жителі розповіли про те, що вони готувалися до свята, коли зненацька в небі з’явився яскравий спалах червоного кольору, а потім почувся гуркіт від падіння уламків. Всі люди відразу ж сховалися по хатах і сиділи там щонайменше півгодини, бо вони злякалися вибуху.

Місцевий чиновник Аджая Гулхейн зазначив, що предмети негайно забрали для проведення експертизи. Додатково район був досліджений на той випадок, якщо з неба впали ще й інші предмети. Представники Індійської організації космічних досліджень додали, що швидше за все це залишки від китайської ракети, яку вони запустили в лютому минулого року. Якщо ракета без будь-яких перешкод входить у атмосферу планети, частина її деталей можуть впасти назад.

Астроном Джонатан Макдауелл із Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики також вважає, що уламки – це частини китайської космічної ракети. Він розповів про те, що коли відбувається повторне входження в атмосферу Землі подібних об’єктів, вони можуть не згоряти, а розриватися на частини і тоді на поверхню падають окремі елементи. Це може стати причиною руйнувань або жертв, але ризик при цьому мінімальний.

Раніше ми писали, що француз залишив без інтернету та мобільного зв’язку ціле місто. Житель Франції випадково залишив все місто без мобільного зв’язку, а також без інтернету. Комуна Мессандж постраждала через те, що чоловік намагався обмежити доступ до соціальних мереж своїх дітей.

А також, що жінка вийшла заміж за чоловіка, з яким ніколи не зустрічалася. Жінка та чоловік, які до цього жодного разу не бачилися, одружилися у невеликому місті Шеффілд, що у Великій Британії, у графстві Саут-Йоркшир. Наречена вперше побачила свого майбутнього чоловіка вже безпосередньо на весіллі. Вона закохалася у чоловіка з першого погляду.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.