У британки почалася алергія на власну дитину

У британки почалася алергія на власну дитину

Британка Фіона Хукер  / фото: Flipboard

Фіона Хукер, якій виповнилося 32 роки, під час своєї вагітності зіткнулася з дуже неприємним та рідкісним явищем – пемфігоїдом вагітних. Хвороба провокує виникнення симптомів не тільки під час виношування малюка, а й навіть через кілька місяців після пологів.

Про це повідомляє New York Post.

Рідкісне захворювання спричинило те, що мешканка Великобританії вкрилася величезною кількістю пухирів. У неї виникла алергічна реакція на її власну дитину. Завагітніла Фіона Хукер наприкінці 2020 року. Перші півроку не виникало жодних проблем, але вже у третьому триместрі майбутня мати помітила, що на її животі починають з’являтися пухирі червоного кольору. Жінка негайно вирушила до фахівця, адже почервоніння стали дуже свербіти і приносити дискомфорт. Фіона Хукер зазначила, що ці роздратування нагадують ті, що виникають від кропиви. Для того, щоб полегшити стан жінки, їй було виписано спеціальні стероїдні ліки.

Коли жінка була на восьмому місяці вагітності, рубці стали вкрай проблематичними і тому вона звернулася до невідкладної допомоги. 13 червня 2021 року на світ з’явився здоровий хлопчик, але у його матері проблеми зі здоров’ям стали лише серйознішими. Пухирі стали з’являтися не тільки на животі, а й на грудях, а також на кінцівках. Роздратування шкіри виникало на всіх тих ділянках, якими вона торкалась до малюка.

Після пологів Фіон був поставлений діагноз – пемфігоїдом вагітних. Це захворювання має аутоімунний характер. У такому разі імунна система майбутньої матері починає виробляти антитіла, які помилково атакують свою власну шкіру. З подібною проблемою стикається одна жінка із 50 тисяч. Хукер гадки не має, чому в неї почало розвиватися дане захворювання, адже під час її першої вагітності нічого подібного не виникало. Медики аж до сьогодні дуже мало знають про цю рідкісну патологію.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.