Шість простих способів, як відрізнити оригінальні парфуми від підробки

Шість простих способів, як відрізнити оригінальні парфуми від підробки

Як відрізнити оригінальні парфуми від підробки/фото: freepik.com

Підійти до вибору парфуму варто максимально відповідально, адже необхідно вибрати такий аромат, який зможе відобразити внутрішнє “Я” людини. Є кілька досить простих порад, за допомогою яких можна легко визначити, що знаходиться на прилавку – оригінальний виріб або підробка. При цьому насамперед увагу слід звертати на стан упаковки. Вона має бути якісною, не мати дефектів, а шов на целофані важливо, щоб був ідеально рівним.

Також є деякі інші рекомендації фахівців, яких необхідно дотримуватись.

Інформація від виробника

На упаковці оригінального парфуму виробники невеликим шрифтом обов’язково вказують дату виготовлення продукту, термін придатності, склад. На підробках подібна інформація є дуже рідко. На оригінальній продукції є категорія парфуму. Це можуть бути парфуми, туалетна вода або парфумована вода.

Наявність картону

Оригінальна парфумерія відрізняється від підробок тим, що всередині коробок є обов’язково каркас з пластику або картону. При цьому він буде білим. Ті, хто пропонує підробки, як правило, намагаються заощадити на каркасі або використовують для нього низькоякісні матеріали.

Штрих код

Необхідно вивчити штрих-код, перші цифри якого повинні відповідати штрих-коду країни, яка випустила парфуми. Наприклад, Україна 4-82, Франція позначається 30-37, Італія 80-83, Канада 00-09. На дні цього парфуму в обов’язковому порядку виробник вказує серійний номер тієї партії, до якої увійшов цей виріб.

Флакон

Оригінальні флакони не матимуть жодних нерівностей, дефектів, бульбашок та потьоків. Для виробництва кришечок використовується високоякісний пластик. Популярні компанії випускають парфуми, які міститимуть мінімальну кількість барвників. Якщо парфум має насичений колір, то швидше за все це підробка.

Спрей або розпилювач

Перші пару натискань на спрей не повинні розбризкувати парфуми, адже в цей час має вийти заводське повітря, яке є у флаконі. Першою ознакою підробки стане те, що трубочка зігнута усередині флакона.

Склад та ціна

Якісна парфумерія повинна складатися з великої кількості компонентів. Якщо ж у складі лише 10 інгредієнтів, це означає, що відчуватимуться виключно верхні ноти. Запах швидко вивітрюватиметься, що характерно для підробок. Крім того, елітна парфумерія однозначно матиме вищу ціну, адже для виробництва використовуються тільки якісна сировина.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.