Названі ефективні способи, як побороти сонливість

Названі ефективні способи, як побороти сонливість

Як подолати сонливість / фото: freepik.com

Сонливість заважає налаштуватися на продуктивний робочий день. Щоденні стреси, хронічне недосипання призводять до того, що організм навіть після повноцінного сну не може набратися сил. Хтось обирає чашку кави або чаю, як джерело енергії, хтось приймає БАДи. Проте є ефективні способи набратися сил, доступні кожній людині. А головне, вони абсолютно безкоштовні.

Короткий сон — він заряджає бадьорістю. Для того, щоб підзарядитися, досить прилягти поспати на 10-15 хвилин. Мікро-сон, як його називають вчені, здатний перезавантажити організм. Ставте будильник, тому що важливо відпочивати не більше 20 хвилин. Необхідно прокинутися, перш ніж мозок зануритися в глибокий сон. Інакше ефекту не буде.

Такий перепочинок можна поєднувати з кавою. Наприклад, випийте чашечку американо або еспресо і приляжте подрімати. Таким чином можна посилити дію кофеїну на організм.

Ще один з варіантів прокинутися — контрастний душ. Якщо немає часу на це, тоді просто помийте руки холодною водою. На долонях знаходяться тисячі нервових закінчень. Вплив холоду на них дасть сигнал мозку, і той активує роботу.

До речі, ковток свіжої, холодної води теж добре пробуджує.

Якщо говорити про продукти харчування, то відмінний заряд бадьорості та сил надає гіркий шоколад. Досить з’їсти невеликий шматочок. Тільки не потрібно його жувати, важливо розсмоктувати як карамель. За час такої трапези, ви самі не помітите, як відчуєте себе бадьоро.

І звичайно ж важливо стежити за режимом дня та прислухатися до організму. Сови й жайворонки поводяться по-різному. Тому графік підлаштовувати краще під свій біогодинник.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.