Чим хворий Путін і хто його лікує: з’явилося нове розслідування

Чим хворий Путін і хто його лікує: з’явилося нове розслідування

Володимир Путін / фото: 24 канал

7 жовтня російському президенту Володимиру Путіну виповниться 70 років. Багатьох цікавить його стан здоров’я, особливо українців, які впевнені, що з його смертю закінчиться кривава та жорстока війна. Виданням «Проект» було проведено розслідування, яке дозволило отримати інформацію щодо того, що чутки про погане самопочуття «царя» насправді не є вигадкою.

Останніми роками Путін досить часто відвідував ЦКЛ, що у Кунцеве. Саме там лікуються найважливіші державні особи. Водночас найчастіше медики відвідували президента особисто, а також обов’язково супроводжували його під час найрізноманітніших поїздок.

Проблеми зі спиною

Весною 2017 року хокеїст Павло Беру сильно врізався у президента. Через це він упав і забився. Ковзанку Путін зміг залишити самостійно, але буквально наступного дня його відвідав травматолог-ортопед.

Журналістам вдалося зібрати досить багато цікавої інформації і після її аналізу стало зрозуміло, що під час найчастіших поїздок до Сочі президента постійно супроводжувало п’ять лікарів. Серед них був не лише Костянтин Сім (травматолог), а ще й Олексій Щеглов, який працює ЛОРом, Ярослав Протасенко – інфекціоніст. У наступні роки з Путіним регулярно їздили лікарі різних спеціалізацій, але при цьому можна чітко говорити про те, що президент має проблеми не лише з хребтом.

Онкологія

У всіх поїздках главу РФ супроводжує хірург-онколог і ЛОР, тому багато хто почав підозрювати, що він може хворіти на рак. Варто зазначити, що онколог Селіванов дуже добре розуміється на тонкощах лікування даного захворювання і навіть написав і захистив дисертацію, в якій йдеться про діагностику та хірургічне лікування раку щитовидної залози у літньому віці. Про наявність проблем із щитовидкою може говорити ще й те, що у команді Путіна присутні отоларингологи.

Звернути увагу варто і на те, що кілька років тому президент почав дуже цікавитися цією темою. Минулого року політик вирушив на самоізоляцію нібито через коронавірус, але, швидше за все, причина криється не лише в цьому. Надалі практично всі зустрічі проводилися у відеоформаті або відвідувачі сідали на великій відстані від Путіна. При цьому на публіці він практично не з’являвся. Водночас, навіть ті, хто входить до найближчого кола спілкування президента, не коментують даний момент.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.