На австралійському пляжі знайшли тіло невідомої істоти

На австралійському пляжі знайшли тіло невідомої істоти

Знайдена на австралійському пляжі істота / фото: The Mirror

На березі одного з пляжів Австралії чоловік знайшов таємничу істоту, яка була дуже роздутою. Її голова розпадалася, а тіло розпухло настільки, що неможливо було зрозуміти, що саме це за тварина.

Про це повідомляє Express.

Під час своєї прогулянки берегом пляжу Маручідор Алекс Тан, який проживає в Квінсленді, помітив незрозумілу істоту і відразу ж поділився знахідкою на своїй особистій сторінці в Instagram. Чоловік наголосив, що своїм зовнішнім виглядом тварина дуже нагадувала опосума, але раніше він нічого подібного не бачив.

На фото можна побачити тварину, яка сильно роздулася. Вона мала руки, що нагадують людські, пазурі, дуже довгий хвіст і череп, з якого змило водою плоть. Після публікації знімка користувачі відразу ж почали висувати різні версії щодо того, що ж вдалося знайти чоловікові. Варіанти були різними. Одні казали, що це зневоднений кенгуру, інші – інопланетянин. Дехто вважає, що це представник якогось виду сумчастих, які давно вимерли. В описі Тан написав, що істота має руки, як у людини, хвіст ящірки, цятки чорного кольору на хутрі та ніс, як у опосума.

Морський біолог Рассел Бікнелл працює в Університеті Нової Англії в Австралії. Він припустив, що виявлена ​​істота могла бути кенгуру або валлабі. Ще один фахівець Сенді Інглсблі більше схиляється до того, що на берег викинуло останки лисоподібного поссуму, який з незрозумілої причини залишився без свого хутра. Його можуть ще називати лисий кузу або звичайний кузу-лисиця. Як доказ стало те, що тварина має такий самий череп, як і кузу-лисиця. Крім того, подібності є у пропорціях кінцівок, а також хвоста по відношенню до тулуба.

Багато інших експертів погодилися з таким припущенням і наголосили, що череп та задні кінцівки допомагають розгадати таємницю. Швидше за все, тварина потрапила в океан під час повені та не змогла вибратися.

Раніше ми писали, що в Індії впали уламки китайської космічної ракети. Уламки, ймовірно, китайської ракети Чанчжен-3В, впали на два індійські села, які розташовуються в штаті Махарашта. Його столиця – це досить велике місто Мумбаї. Космічна ракета була запущена китайськими фахівцями до космосу ще наприкінці минулої зими. Падіння уламків нікого не поранило і нічого не зруйнувало.

А також, що жінка вийшла заміж за чоловіка, з яким ніколи не зустрічалася. Жінка та чоловік, які до цього жодного разу не бачилися, одружилися у невеликому місті Шеффілд, що у Великій Британії, у графстві Саут-Йоркшир. Наречена вперше побачила свого майбутнього чоловіка вже безпосередньо на весіллі. Вона закохалася у чоловіка з першого погляду.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.