Кілька простих порад, як не купувати зайвого в магазині

Кілька простих порад, як не купувати зайвого в магазині

Як не купувати зайвого в магазині / фото: freepik.com

Заповітне бажання кожної людини — навчитися не купувати зайвого в продуктових магазинах. Ситуація, коли йдеш за одним хлібом, а додому приходиш з повним пакетом продуктів, до болю знайома кожній людині. Є ефективні поради, які допоможуть купувати тільки те, що потрібно.

Отже, перше правило, яке потрібно взяти на озброєння «ревізія будинку — обов’язково її проводьте». Подивіться у всі шафки та в холодильник: що закінчилося, що ось-ось закінчиться, перевірте терміни придатності на продуктах. Позбавтеся від зайвого і приступайте складати список необхідного.

Складання меню на тиждень вбереже від спонтанних покупок продуктів. Зазвичай ми звикли робити наступним чином: накупити всього, а потім думаємо, що з цим робити. Спробуйте зробити навпаки. Цей спосіб дуже ефективний.

Порівнюйте ціни. Для цього не лінуйтеся пройтися по магазинах. Так ви навчитеся шукати тільки вигідні пропозиції. Також відмовитися від непотрібних покупок допоможе Контрольна закупівля. Виділіть для цього один день в тиждень і постарайтеся максимально закупитися необхідним.

Не ходіть в супермаркет на голодний шлунок. В такому стані людина частіше схильна до імпульсивних покупок. Коли організм ситий, немає бажання купувати чипси, снеки, цукерки та інші не зовсім корисні продукти.

Читайте етикетки та склад. Повірте, там ви знайдете багато цінної інформації, а саме тієї, яка переконає купувати той чи інший продукт. Велика частина товару складається з пальмової олії, шкідливих барвників і канцерогенів. Вивчивши склад, апетит пропаде сам по собі.

Похід з дітьми в магазин — це майже завжди змушує до додаткових витрат. До того ж діти рідко просять щось корисне. Найчастіше вони хочуть жуйку, газовані напої, сухарики. А так ви самостійно зможете вибрати, що взяти дитині смачного та корисного.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.