Генерал розповів, за яких умов РФ може застосувати ядерну зброю

Генерал розповів, за яких умов РФ може застосувати ядерну зброю

Армія РФ може застосувати ядерну зброю в Україні / фото: 5 канал

Річард Берронс, який раніше обіймав посаду головнокомандувача збройних сил Великобританії, припускає, що Російська Федерація може скористатися ядерною зброєю. Відбудеться це в тому випадку, якщо контрнаступ ВСУ буде максимально успішним.

Про це повідомляє ВВС.

Берронс звернув увагу на те, що армія Росії може піти на крайні заходи та застосувати ядерну зброю для того, щоб утримати контроль над територіями, які вдалося окупувати. Коли Україна продовжуватиме готуватися до потужного контрнаступу, то треба розуміти, що РФ у будь-який момент може запустити «привіт» в якості ядерного боєприпаса. Ніхто не буде здивований, адже це повністю відповідає військовій тактиці ворога. Російські політики та військові повністю впевнені в тому, що цей вчинок є абсолютно вірним.

Британський генерал особливу увагу звернув на те, що Росія дотримується певної доктрини, яка передбачає застосування ядерної зброї у відповідь на ядерну атаку. Крім того, є ще одне «виправдання» такому жахливому вчинку. Ядерну зброю можна використовувати тоді, коли є «ситуація, яка ставить під загрозу існування країни» або ж атака важливих державних об’єктів. У цьому випадку йдеться навіть не про міжконтинентальну балістичну ракету, а лише про невеликий ядерний боєприпас. З його допомогою окупанти можуть спробувати зірвати контрнаступ ЗСУ, адже він повністю суперечить інтересам РФ.

Берронс запропонував кілька різних версій щодо того, що саме ворог може вибрати як об’єкт для ядерного удару. При цьому удар може бути з розкидом або вони вдадуться до демонстраційної детонації над морем. Не виключений і той варіант, який передбачає обстріл Києва. Найбільш правдоподібною версією виглядає та, що говорить про ядерний удар по підрозділах ЗСУ, які будуть вести контрнаступ. Російські війська не мають жодної можливості стримувати українських військових.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.