Француз залишив без інтернету та мобільного зв’язку ціле місто

Француз залишив без інтернету та мобільного зв’язку ціле місто

Чоловіку загрожує 6 місяців в’язниці / фото: pixabay.com

Житель Франції випадково залишив все місто без мобільного зв’язку, а також без інтернету. Комуна Мессандж постраждала через те, що чоловік намагався обмежити доступ до соціальних мереж своїх дітей.

Про це повідомляє LeFigaro.

У лютому до Національного агентства з радіочастот надійшла скарга від одного з операторів мобільного зв’язку, в якій вказувалося, що в місті Мессандж виникають перебої. Ця проблема виникала щоночі приблизно з півночі до трьох годин. Коли представники агентства вирушили до цього міста і скористалися пеленгатором, то встановили, що поблизу працює спеціальний глушник для радіочастотних хвиль. Через те, що представники влади не могли вночі відповідно до закону зайти до будинку, звідки фіксувався сигнал, вирішити проблему вдалося лише вранці.

Господар будинку розповів про те, що він насправді користувався таким пристроєм, як скремблер, який раніше було придбано через інтернет. Апарат був багатодіапазонною глушилкою, яка застосовується для того, щоб повністю нейтралізувати не лише мобільний зв’язок, а ще й інтернет. Громадянин додав, що пристрій він використав для того, щоб його діти не мали змоги ночами заходити до соціальних мереж. Через обладнання і стався серйозний збій у роботі мобільного зв’язку, інтернету як у місті Мессанж, так ще й у тому населеному пункті, що знаходився поблизу.

Представники Національного агентства розповіли про те, що чоловіка буде покарано за свої дії. Він без дозволу не лише зберігав, а ще й користувався забороненим обладнанням. Француз може сісти за ґрати на строк до шести місяців і ще додатково заплатити величезний штраф – 30 тисяч євро. Крім цього, чоловіка ще оштрафували на 450 євро за те, що він втрутився в радіочастоти без будь-якого дозволу.

Раніше ми писали, що жінка вийшла заміж за чоловіка, з яким ніколи не зустрічалася. Жінка та чоловік, які до цього жодного разу не бачилися, одружилися у невеликому місті Шеффілд, що у Великій Британії, у графстві Саут-Йоркшир. Наречена вперше побачила свого майбутнього чоловіка вже безпосередньо на весіллі. Вона закохалася у чоловіка з першого погляду.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.