Фермерів КНДР через квіти, що не розпустилися, відправили до таборів

Фермерів КНДР через квіти, що не розпустилися, відправили до таборів

У КНДР садівників відправили до таборів / фото: GoodFon

Північнокорейські фермери зіштовхнулися через пандемію коронавірусу із серйозною проблемою. Для опалення теплиць, у яких вони вирощували квіти Кім Чен Ина, не вистачило палива. Через те, що температура була нижчою, ніж належить, квіти не встигли зацвісти до дня народження померлого батька Кім Чен Ина.

Про це повідомляє Daily Mail.

Безпосередньо перед днем ​​народження Кім Чен Іра всі вулиці у різних містах Північної Кореї прийнято прикрашати бігоніями червоного кольору сорту «Кімджонгілія». Свято традиційно відзначається мешканцями країни 16 лютого. Воно отримало навіть спеціальну назву – «День сяючої зірки». Цей унікальний сорт бігоній вивели ще 1988 року. Зробив це ботанік з Японії Камо Мототеру після того, як йому надійшло замовлення безпосередньо від влади Північної Кореї. Квіти повинні були подаватися в день народження Кім Чен Іру як вітання.

В черговий раз влада замовила величезну кількість рослин, які повинні були зацвісти безпосередньо на свято. Фермери не впоралися з поставленим перед ними завданням через те, що не мали достатньої кількості дров для опалення своїх теплиць, де вирощувалися квіти. Приблизно за місяць до того, як відбудеться свято, фермери почали попереджати владу про те, що не мають стільки дров, щоб підтримувати необхідну температуру. Саме тому, найімовірніше, квіти не зможуть вчасно розпуститися. Дефіцит виник у результаті того, що було вжито певних карантинних заходів, пов’язаних з пандемією коронавірусу.

Незважаючи на попередження фермерів, представники районних комітетів не подбали про постачання потрібної кількості дров для опалення теплиць. Фермери були змушені написати пояснювальні, де все викладалося в найдрібніших подробицях. Так, як квіти не змогли зацвісти вчасно, рослинники були засуджені до відправлення в трудові табори терміном на шість місяців для відбування покарання.

Раніше ми писали, що британка зібралася заміж за примару загиблого солдата. Жителька графства Оксфордшир, що у Великій Британії, планує вийти заміж за свою улюблену примару. Безпосередньо перед весіллям вона поскаржилася на те, що її майбутній чоловік став надто примхливим.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.