Експерти розповіли, які продукти не можна зберігати у холодильнику

Експерти розповіли, які продукти не можна зберігати у холодильнику

Названі продукти, які не можна зберігати у холодильнику / фото: pixabay.com

Холодильник повинен бути обов’язково присутнім у кожному будинку, але далеко не всі люди правильно ним користуються. Якщо зберігати в ньому деякі продукти, це може стати причиною серйозних проблем зі здоров’ям. У них починають дуже швидко вироблятися небезпечні речовини, які негативно впливатимуть на печінку і руйнуватимуть її після потрапляння в організм.

Про це повідомляє WeChat.

У світі з’являються нові види побутової техніки. Холодильник – це важливий помічник для багатьох людей, який робить життя набагато зручнішим. Наприклад, з його допомогою вдається тривалий час зберігати продукти свіжими або продовжувати їм термін придатності. Але в ньому не можна зберігати все, що вживається в їжу. У холодильну камеру, де температура 3-4 градуси, можна класти тільки ті продукти, які можуть зберігатися саме при такій температурі. Варто зазначити, що в морозильній камері температура може досягати позначки -20 градусів.

При неправильному зберіганні починають вироблятися афлатоксини. Це дуже небезпечні речовини, що виникають внаслідок життєдіяльності грибів роду Аспергілл. Отруєння цими речовинами може призвести до виникнення проблем із шлунково-кишковим трактом, здуттям, нудотою та сильним блюванням. Більш серйозними наслідками можна назвати збільшення розміру селезінки, печінки, накопичення великої кількості рідини всередині черевної порожнини, а також внутрішню кровотечу.

У холодильник не потрібно класти приправи або спеції, адже вони починають відволожуватися занадто швидко в таких умовах. Не підходять також для подібного зберігання тропічні фрукти, особливо банани, лічі, які швидко гниють, замість довше зберігати свою свіжість. Не рекомендують занадто довго зберігати готову локшину, адже вона може серйозно нашкодити здоров’ю. Не призначені для холодильника також солоні овочі. Також фахівці говорять про лікарські рослини, які під впливом вологи можуть заразити решту продуктів, присутні в холодильнику.

Раніше ми писали, що медики розповіли, що робити, щоб швидко заснути. Психолог Хейлі Перлус разом із сомнологом Алексом Димитріу розповіли про те, які саме дихальні практики здатні допомогти не просто повністю розслабитися, а ще й швидко заснути.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.