Експерти розповіли, що потрібно їсти після тренування

Експерти розповіли, що потрібно їсти після тренування

Що потрібно їсти після тренування / фото: Lsektor

Для того, щоб м’язова маса наростала якнайшвидше, варто особливу увагу приділяти своєму харчуванню безпосередньо після тренувань. Важливо зробити раціон максимально збалансованим та різноманітним. Це грає величезну роль тоді, коли людина займається своїм тілом.

Про це повідомляє GQ.

У раціоні обов’язково повинен бути присутнім шпинат, адже в ньому міститься багато таких вітамінів, як В, С, А. З їхньою допомогою можна уникнути розвитку запальних процесів в організмі. Крім того, саме шпинат здатний забезпечити досить велику кількість білка. Вживати його можна різними способами, але найефективніший і найсмачніший вважається даний продукт у вигляді смузі.

Ідеальним джерелом білка прийнято вважати яйця. Крім того, вони дозволять протягом тривалого часу не відчувати голоду. Вживати яйця найкраще вранці після тренування. У складі продукту є багато вітамінів, а саме A, D, E, B12, B6 та K.

Дуже корисними вважаються горіхи, які містять мікроелементи та різноманітні поживні речовини. Особливо це клітковина, білок і корисні організму жири. Вживати горіхи можна як перекус або ж додавати в невеликій кількості як в салати, так і в коктейлі.

У раціоні повинні бути банани, що містять багато клітковини і калію. Вони допоможуть упродовж дня не відчувати голоду. Фрукт часто застосовується для того, щоб надати протеїновим коктейлям приємного смаку.

Дослідження продемонстрували, що ті чоловіки, які регулярно приймали по 500 мг екстракту зеленого чаю, рідко стикалися з пошкодженням м’язів, що виникають під час фізичних вправ. Крім того, зелений чай є одним із найкращих джерел поліфенолів та антиоксидантів. Вони допомагають регулювати окисні ушкодження, що виникають під час тренувань.

Раніше ми писали, що названі продукти, які не можна мити перед приготуванням. Цілком всі господині знають про те, що перш ніж почати готувати рис, його необхідно ретельно промити в холодній воді. За рахунок цього вдасться видалити надлишки крохмалю. У той же час, є достатньо багато продуктів, які не варто промивати безпосередньо перед приготуванням. Адже це не тільки негативно позначиться на їхньому смаку, але ще й стане причиною розмноження небезпечних для здоров’я бактерій.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.