Експерт повідомив, що біткоїн падатиме до 2025 року

Експерт повідомив, що біткоїн падатиме до 2025 року

Біткоїн / фото: pixabay.com

Є безліч різноманітних факторів, які можуть позначитися на ринку. Не стали винятком проблеми геополітичного характеру, війна, а також пандемія коронавірусу. У цьому цілком упевнений засновник криптобіржі Huobi.

Про це повідомляє CNBC.

Власник найбільшої криптовалютної біржі Huobi, Ду Цзюнь упевнений у тому, що до 2025 року можна не очікувати, що вартість Bitcoin незабаром почне збільшуватися. Експерт розповів про те, що так звані «бичачі» фази біткоїну мають пряме відношення до процесу, який отримав назву «халвінг». З ним критивалютний ринок стикається через кожні чотири роки. Халвінг – це явище, за якого відбувається на 50% скорочення оплати за майнінг та підтвердження транзакцій.

Ду зазначив, що після того, як наприкінці весни 2020 року стався халвінг, ціна на біткоїн зросла до рекордного максимуму і перевищила позначку 68 тисяч доларів. Така сама ситуація спостерігалася в 2016 році. Буквально за рік після халвінгу ціна на криптовалюту знову зросла в кілька разів. Водночас фахівець наголосив, що після кожного такого піку відбувалося серйозне падіння. На сьогоднішній день вартість криптовалюти впала вже на 40%, якщо порівнювати з рекордними показниками, яких вдалося знову досягти в листопаді минулого року. Водночас ВТС ще досягнув встановленого в січні 2021 року мінімуму.

Експерт вважає, що у 2024 році почнеться чергове падіння, спровоковане халвінгом. Якщо продовжуватиметься встановлений цикл, то можна сказати, що на сьогодні спостерігається рання стадія «ведмежого» ринку. Не можна з точністю сказати про те, що відбуватиметься далі, адже є дуже багато факторів, які можуть все змінити. Наприклад, почнеться війна, виникнуть несподівані геополітичні проблеми або ще більше загостриться пандемія коронавірусу.

Ду підкреслив, що через те, що останнім часом ціна на криптовалюту помітно впала, багато учасників ринку стали переживати щодо того, що «криптозима» або занадто довгий період «ведмежої» активності, може призвести до дуже несподіваних і навіть у деякій ступеня катастрофічних наслідків.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.