До Місяця наближається не частина ракети Ілона Маска

До Місяця наближається не частина ракети Ілона Маска

На Місяць впаде не ракета Space X, а частина китайської ракети / фото: Celestron

Об’єкт, який на величезній швидкості наближається до Місяця, отримав назву WE0913A. Траєкторія, яку фахівці розрахували раніше, лишається вірною. Зіткнення відбудеться 4 березня, як і казали експерти. Астроном Білл Ґрей надав дані щодо того, що насправді з Місяцем зіткнеться не частина ракети Ілона Маска Falcon 9. Це буде деталь від китайської ракети Long March 3C.

Про це повідомляє Science Alert.

Об’єкт WE0913A наближається до супутника Землі на досить великій швидкості. До зіткнення залишилося менше місяця і відбудеться воно о 12:25 за всесвітнім часом. Траєкторію фахівці розрахували ще тоді, коли тільки зафіксували це космічне сміття.

Ідентифікація об’єкта проводилася у 2015 році. Експерти вважали, що це частина ракети, що належить компанії Ілона Маска Space X. Вона перед цим займалася доставкою супутника NASA Deep Space Climate Observatory (DSCOVR) на навколоземну орбіту. Як правило, після виконання поставленого завдання, щаблі ракет продовжують літати у космічному просторі. Вони використовуються в ракетах для того, щоб можна було без проблем сходити з орбіти, а потім згоріти після того, як пристрій повторно входитиме в атмосферу нашої планети.

Ступінь, що належить китайській ракеті, вперше також зафіксували у 2015 році. На початку було прийнято вважати, що це невеликий астероїд. Астроном Білл Грей, з’ясував після того, як об’єкт WE0913A пролетів повз місяць через пару днів після того, як була завершена місія DSCOVR, що це насправді частина ракети. Крім того, йому вдалося поєднати між собою точки.

У свою чергу лабораторія Jet Propulsion Laboratory NASA почала стверджувати, що вихід ракети Falcon 9 на орбіту Місяця буквально через пару днів після того, як стартувала місія, практично неможливий. Після цього було проведено додаткові дослідження, які показали, що, найімовірніше, це частина ракети Long March 3С, яка була виготовлена ​​у Китаї. Її запустили в космічне місце для виконання місії, спрямованої на повернення на Землю зразків з Місяця Chang’e 5-T1. Після того, як було проведено реконструкцію траєкторії польоту безпосередньо китайської ракети, Білл Грей став стверджувати, що цей об’єкт виступає її частиною.

Раніше ми писали, що знайдено планету, на якій може існувати життя. Експерти припускають, що поряд з сонцем, що вмирає, насправді може розташовуватися планета, на якій присутня життя. Якщо інформацію вдасться підтвердити, це буде перший випадок відкриття планети саме таким способом.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.