Декілька порад, як прибрати неприємний запах з холодильника

Декілька порад, як прибрати неприємний запах з холодильника

Як прибрати неприємний запах з холодильника / фото: freepik.com

Найчастіше причиною неприємного запаху в холодильнику стають зіпсовані продукти. Вирішити цю проблему можна дуже легко. У той же час, якщо зіпсовані продукти тривалий час пролежали в холодильнику, запах усунути буде набагато складніше. Є кілька простих порад, які допоможуть швидко продезінфікувати холодильний пристрій, усунути в ньому плісняву та небезпечні бактерії.

Насамперед потрібно викинути всі ті продукти, які зіпсувалися. Далі холодильник обов’язково відключається від мережі, якщо це не було зроблено раніше. Цілком всі деталі холодильного пристрою ретельно вимиваються – ящики, підставки і навіть гума ущільнювача.

Зверніть увагу на стан морозильної камери. Досить часто причиною неприємного запаху стає м’ясо, яке деякий час пролежало у непрацюючій морозилці. Спочатку потрібно вимити весь холодильник засобом для посуду. Обов’язково видаляються всі присутні забруднення та плями.

Для усунення неприємного запаху можуть бути використані різні засоби.

  • Розчин оцту. Не варто використовувати надто концентрований розчин, адже кислота може вкрай негативно вплинути на стан емалі та пластику. Необхідно розвести у склянці води столову ложку оцту. Губка ретельно змочується у розчині і далі нею протираються всі поверхні в холодильнику.
  • Нашатирний спирт. З його допомогою можна без проблем не тільки позбутися жиру, а й вбити численні мікроби. Ще однією перевагою є те, що після миття нашатирем не залишатимуться розводи. На склянку води буде достатньо кількох крапель. Після цього холодильник варто залишити відкритим хоч би на ніч. Також додатково на провітрювання можна залишити вікно, адже засіб має неприємний запах.
  • Очищувачі. У магазинах продаються спеціальні засоби для миття холодильника. Вони можуть мати форму спрею чи гелю.

Для того щоб у будь-якій ситуації холодильник залишався чистим, можна скористатися спеціальними іонізаторами-освіжувачами. Перед тим, як скористатися засобом, обов’язково потрібно ознайомитися з інструкцією від виробника.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.