Данська компанія JYSK назавжди йде з Росії

Данська компанія JYSK назавжди йде з Росії

JYSK / фото: Цензор.НЕТ

Від завтра магазини JYSK у Росії тимчасово знову відкриються щодо розпродажу з метою спустошення складів

Відома данська компанія JYSK, що управляє магазинами меблів та товарів для дому, оголосила про повне згортання бізнесу в Росії.

Про це повідомляє korrespondent.net.

“Після чотирьох тижнів тимчасового закриття магазинів у Росії стало зрозуміло, що JYSK закриється назавжди і повністю покине Росію”, – йдеться у повідомленні.

Президент та головний виконавчий директор JYSK Ян Бег заявив, що “у поточній ситуації керівництво та наші власники не бачать альтернативи закриттю нашої діяльності в Росії”.

При цьому з 31 березня магазини JYSK в Росії тимчасово знову відкриються для розпродажу з метою спустошення складів. Як тільки товари будуть продані, магазини будуть зачинені назавжди.

“Я не сумніваюся, що це правильно. Я хочу подякувати всім нашим російським колегам за їхні зусилля і побажати їм удачі в наступні роки”, – додав Ян Бег.

Відомо, що перший магазин JYSK у Росії був відкритий у червні 2020 року у Москві. Нині її мережа налічує 13 магазинів у Росії. У перспективі 10-15 років компанія планувала збільшити кількість магазинів у Росії близько 200. У результаті, Росія повинна була увійти до п’ятірки найбільших країн для цієї мережі.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.