Чому в машині не можна заряджати телефон: названа причина

Чому в машині не можна заряджати телефон: названа причина

Чому в машині не можна заряджати телефон / фото: freepik.com

Наявність зарядки в автомобілі багатьом здається дуже зручною та повністю безпечною. Насправді це може стати причиною дуже швидкого пошкодження акумулятора смартфона.

Про це повідомляє  Sante Plusmag.

Величезна кількість людей регулярно заряджають свій мобільний телефон у машині. Це шкодить акумулятору пристрою. У зв’язку з цим, краще відмовитися від використання автомобільної зарядки і віддати перевагу тільки домашній.

Фахівці відзначають, що зарядку в машині можна використовувати тільки в крайньому випадку, коли потрібно зарядити свій мобільник.

Не потрібно користуватися телефоном під час заряджання

Коли телефоном продовжують користуватися під час заряджання, тоді процес забере набагато більше часу. Саме тому краще відмовитися від соціальних мереж або енергоємних ігор, щоб пристрій встиг повністю зарядитися. Фахівці не рекомендують завантажувати надто великі файли, коли смартфон стоїть на зарядці.

Режим польоту

Для того, щоб телефон заряджався набагато швидше, можна ввімкнути режим польоту. За рахунок цього буде відключено весь зв’язок, який може споживати електричну енергію. Це дозволить зберегти в нормальному стані акумулятор, а на процес заряджання потрібно буде менше часу.

Розетка, а не USB

За допомогою заряджання в автомобілі телефон не може отримати потрібний заряд. Так само справи, коли використовується USB-порт комп’ютера. Він не настільки потужний як адаптер смартфона. Додатково варто вимкнути всі з’єднання, які вимагають надто багато енергії та можуть уповільнювати процес заряджання акумулятора.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.