Чому люди плачуть після сексу: названі причини

Чому люди плачуть після сексу: названі причини

Чому люди плачуть після сексу/фото: freepik.com

Секс вважається неймовірно емоційним актом, за яким може бути різна реакція партнерів на те, що відбувається. Сльози не стали винятком. Причин, чому люди можуть плакати після сексу, фахівці виділяють кілька.

Деякі люди можуть відчувати сором, адже далеко не кожен може говорити на такі теми відверто. Незважаючи на те, що в сучасному світі про секс можна почути мало не на кожному кроці, для багатьох деякі теми залишаються під забороною. Подібне є цілком нормальним. Водночас сором, навіть коли він несвідомий, може заважати партнерам повноцінно насолоджуватися близькістю.

У поодиноких випадках причиною сліз може виявитися оргазм. Люди, які з цим стикалися, розповідали, що завершення акту настільки приголомшливе, що вони не можуть себе контролювати і тому по щоках починають текти сльози. Дослідники встановили, що після оргазму люди можуть також чхати, панікувати та голосно сміятися.

Причиною сліз після сексу є проблеми на роботі, які можуть спровокувати сильний сплеск гормонів стресу. У той же час інтимна близькість також стосується викиду гормонів. Коли відбувається зустріч різних гормонів, відбувається емоційний вибух, який може виявлятися у різний спосіб.

Багато людей відверто переживають щодо того, наскільки гарні вони у ліжку. Подібного немає лише у справді здорових та стабільних стосунках. Турбуються про власну сексуальну активність, за результатами досліджень, близько 25% чоловіків та 16% жінок.

Причиною може бути посткоїтальна дисфорія, з якою стикаються виключно жінки. Це явище погано вивчене, але при цьому воно дуже сильне. Після сексу представниці прекрасної статі відчувають сильний смуток. Причиною цього можуть бути гормони, але офіційного підтвердження від вчених не надходило.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.