Чому чоловіки зрілого віку йдуть до молодих жінок

Чому чоловіки зрілого віку йдуть до молодих жінок

Чому чоловіки зрілого віку йдуть до молодих жінок / фото: Freepik

Кожен знайомий з прислів’ям про те, що сивина в бороду, а біс у ребро. На думку спадає величезна кількість прикладів, особливо серед знаменитостей, щодо того, що вже в похилому віці чоловіки руйнують сім’ї і намагаються знайти собі молоду супутницю життя. При цьому вони мали досить тривалі стосунки та великий сімейний досвід. Чому так відбувається, розповідають психологи.

Причини пошуку молодої жінки чоловіками за 40 і навіть 50 можуть бути різні. Розглянемо далі основні їх.

Екватор життя

З кризою середнього віку стикаються абсолютно всі і в даному випадку жодного значення не матиме соціальний статус, матеріальне становище та стать. Відбувається він у віці 40-50 років. У поодиноких випадках він може початися на кілька років раніше чи пізніше.

Під час кризи людина починає переглядати своє життя та аналізувати все те, що вона має. Вона починає розуміти, що багато пішло не так і деякі її мрії не були виконані, а через вік і далі залишаться лише мрією. Також з’являється відчуття того, що скоро закінчиться життя, адже починають помирати одноліткі. Також можуть виникнути проблеми зі здоров’ям, спостерігається нестача енергії.

У разі успішного проходження кризи, людина стає зрілою і набуває життєвої мудрості. Вона змінює на краще свою поведінку, що приносить лише позитивні результати попри поважний вік. Деякі люди змінюють роботу чи навіть професію, інші кидають пити та починають вести здоровий спосіб життя, більше вкладають у свої стосунки з рідними, починають подорожувати та інше. Але далеко не всі можуть нормально пережити кризу. Частина людей стикається з тим, що в їхньому житті все починає руйнуватися.

Два в одному

Дуже часто можна зіткнутися з тим, що криза середнього віку збігається із періодом кризи сімейного життя. Діти вже виросли і багатьом батькам нема чим зайнятися, адже це було єдине, що їх тримало разом. Їм треба намагатися заново побудувати стосунки і якщо нічого спільного, крім дітей немає, то в такому разі сім’я може розвалитися.

Молода супутниця – не вихід

Досить часто немає жодного сенсу шукати собі молоду жінку, адже на те, щоб вибудувати нові відносини, знадобиться кілька років, яких просто може не бути. Деякі чоловіки просто змінюють жінок і не розуміють, чому вони це роблять і який у цьому сенс. Звичайно, молодша жінка здатна на якийсь час підняти самооцінку чоловіка і привести його в стан захоплення, але якщо в нові відносини нічого не вкладати, то всі ці почуття дуже швидко пройдуть.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.