Чоловік здав поліції останки людини, яка жила до єгипетських пірамід

Чоловік здав поліції останки людини, яка жила до єгипетських пірамід

Останки людини, яка жила до єгипетських пірамід / фото: BBC News

Житель столиці Великобританії виявив на дні річки стегнову кістку, що належить людині, яка жила ще до того, як з’явилися єгипетські піраміди.

Про це повідомляє BBC News.

Саймон Хант, який працює графічним дизайнером, випадково знайшов людську кістку, чорну від часу, коли він катався Темзою. Спочатку чоловік припустив, що його незвичайна знахідка може мати якесь відношення до вбивства. За словами британця, кістка виглядала неймовірно старою, але в нього в голові промайнула думка, що це може бути зовсім не так.

Хант акуратно дістав кістку і потім поклавши її у пластиковий пакет, попрямував додому. Все це бачили численні перехожі. Потім чоловік показав свою знахідку дружині. Тільки після цього він набрався сміливості та викликав поліцію. Поліцейські одразу ж попросили, щоб чоловік показав те місце, де було здійснено цю незвичайну знахідку. Вони збиралися негайно розпочати розслідування, але, на жаль, місце виявилося на великій глибині через те, що почався приплив.

Представники правоохоронних органів вирішили відправити кістку до лабораторії для того, щоб її детально досліджували. Хант чекав упродовж кількох місяців дзвінка від поліцейських. Йому сказали приїхати в ділянку, щоб забрати кістку, а потім попросили вгадати, скільки насправді їй років. Як вдалося встановити, кістка належала стародавній людині, яка жила приблизно в 3516-3365 роках до нашої ери. Знахідка виявилася набагато старшою за Стоунхендж і навіть єгипетські піраміди, розташовані в Гізі. Археологи розповіли про те, що ріст померлої людини досягав десь 170 сантиметрів, але при цьому не було названо підлогу.

На сьогоднішній день виявлена ​​кістка зберігається у будинку Ханта. Чоловік оберігає знахідку від кота, якого звати Натмег і сподівається, що найближчим часом йому вдасться передати артефакт у музей Лондона.

Раніше ми писали, що жінка вийшла заміж за чоловіка, з яким ніколи не зустрічалася. Жінка та чоловік, які до цього жодного разу не бачилися, одружилися у невеликому місті Шеффілд, що у Великій Британії, у графстві Саут-Йоркшир. Наречена вперше побачила свого майбутнього чоловіка вже безпосередньо на весіллі. Вона закохалася у чоловіка з першого погляду.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.