Британка зібралася заміж за примару загиблого солдата

Британка зібралася заміж за примару загиблого солдата

Заміж за примару / фото: LADbible

Жителька графства Оксфордшир, що у Великій Британії, планує вийти заміж за свою улюблену примару. Безпосередньо перед весіллям вона поскаржилася на те, що її майбутній чоловік став надто примхливим.

Про це повідомляє LADbible.

Виконавиця пісень Брокерд, якій виповнилося 38 років, восени минулого року розповіла про те, що вона закохалася у дух солдата. Його звали Едуардо і він загинув у віці 35 років після того, як впав у глибокий колодязь. Британка наголосила, що її коханий дуже темпераментний. Він іноді спілкується з нею за допомогою мерехтіння вогню. Найчастіше це відбувається тоді, коли вони вечеряють разом із свічками. Коли вона просить, щоб він вкотре продемонстрував свою присутність, то примара починає злитися і часто задуває свічки. Вони навіть розлучалися через його запальний характер, але потім знову сходилися.

Відносини між закоханими стрімко розвивалися і в листопаді 2021 року, за словами жінки, примара зробив їй пропозицію вийти за нього заміж. На своїй подушці жінка знайшла обручку зі справжнім діамантом, а згодом помітила на запотілому дзеркалі у ванній знак питання. Брокерд поскаржилася також на те, що коли розпочалася підготовка до весілля, вона зі своїм коханим стала дуже часто сваритися. Наприклад, британка хоче відсвяткувати весілля влітку, а Едуардо терпіти не може спеки. Вона вважає, що весілля пробуджує в «нареченому» всі його найгірші риси характеру, хоча він і раніше неодноразово демонстрував свою запальність.

Ще однією суттєвою проблемою є те, що пара не може визначитись із місцем проведення святкування. Незважаючи на це Брокерд вже підбирає для себе сукню, а нареченому замовила пошиття костюму Вікторіанської епохи, адже саме таке вбрання він вибрав для себе. Крім того, пара встигла підготувати список гостей, серед яких є навіть кілька знаменитостей, зокрема Мерилін Монро, Джонні Кеш, Вільям Шекспір, Елвіс Преслі та інші.

Раніше ми писали, що в британки почалася алергія на власну дитину. Фіона Хукер, якій виповнилося 32 роки, під час своєї вагітності зіткнулася з дуже неприємним та рідкісним явищем – пемфігоїдом вагітних. Хвороба провокує виникнення симптомів не тільки під час виношування малюка, а й навіть через кілька місяців після пологів.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.