У Флориді на пляжі знайшли загадковий об’єкт

У Флориді на пляжі знайшли загадковий об’єкт

Таємничий об’єкт / фото: Volusia County

У Флориді в жовтні пронісся найсильніший ураган “Іан”, а після нього почався інший “Ніколь”. Серія стихійних лих не тільки принесла величезну кількість руйнувань узбережжю, але і стала причиною деяких відкриттів. Виявлений об’єкт на одному з пляжів досі не можуть ідентифікувати, і що робити з ним теж не знають.

Про це повідомляє Futurism.

Стихійні лиха стали причиною ерозії на пляжі Дейтон-Біч-Шорс, який знаходиться в окрузі Волусія. Його обожнюють місцеві та приїжджі відпочиваючі. Стихії оголили якийсь загадковий об’єкт, і вчені досі не прийшли до єдиного висновку, що саме це таке. Місцева влада не знає, як зупинити ерозію, що почалася. Вона дуже небезпечна для місцевих ландшафтів.

Відомо, що загадковий об’єкт трохи більший від 24 метрів в довжину. Конструкція його складається з дерева і металу. Нічого подібного раніше тут не знаходили та не бачили. Чиновники округу все ще ведуть розслідування, щоб зрозуміти, що за знахідку вдалося виявити. Про це говорить і Теммі Малфурс, який виконує обов’язки прессекретаря округу Волусії.

Сьогодні є кілька припущень, що це може бути. Перша думка — це древній корабель, який затонув тут багато років тому. По-перше, матеріали, вони підходять для корабля. Розміри конструкції дуже нагадують судно. По-друге, місцеві не пригадують, щоб тут було щось побудовано раніше. Також є припущення, що це частина старого причалу або секція глядацьких місць культової гоночної траси NASCAR. Це теж цілком реальне припущення, тому що гонки вздовж берега дійсно проводили.

Теммі Малфус також розповів, що для місцевих жителів це справжнє диво. Багато людей, як і він сам живе тут по 25 років і знають місцевість, як свої 5 пальців. Ніхто і здогадуватися не міг, що під шаром піску може перебувати щось подібне.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.