Російська армія щоденно втрачає до 200 солдатів через морози

Російська армія щоденно втрачає до 200 солдатів через морози

Мобілізовані РФ / фото: Цензор.нет

Природне зниження температури до нульових позначок і перші заморозки призвели до різкого погіршення стану російських мобілізованих. Щодня “двухсотими” від переохолодження стають  до 200 осіб із армії РФ, причому як на території України, так і в рідній Росії.

Про це повідомляє 24 канал.

Сотні і тисячі мобілізованих росіян, яких військове командування тримає в промерзлих окопах чи на точках збору без зимового одягу, почали замерзати. “Двухсотими” внаслідок гіпотермії за добу стають до 200 осіб. Ще від 50 до 100 росіян кожного дня отримують обмороження різного ступеню важкості і можуть розраховувати на безкоштовну ампутацію кінцівок з перспективою отримання групи інвалідності.

Як повідомляють українські спецслужби, ситуація є критичною на всіх територіях, де зосереджені російські війська – в окупованому Криму, в Білорусі, у прикордонних військових базах у Росії та безпосередньо на фронті в Україні.  Переважна більшість мобілізованих не має якісного зимового обмундирування, індивідуальних засобів захисту від холоду. 

Згідно зі статистикою, Міноборони Росії забезпечило лише 10% частково мобілізованих зимовою формою. Якщо ж казати про кадрових військовослужбовців, то тут ситуація набагато краща – Кремлю вдалося провести заміну спорядження 60% свого контингенту.

Єдине, що тимчасово може зберегти життя загарбнику в зимових умовах на фронті – це придбання теплого одягу за власні гроші або за сприяння волонтерів. Проте навіть це не врятує руських “Ваньок” від запалення легенів або обмороження різного ступеню важкості. Адже спати їм доводиться у літніх наметах або бліндажах при відсутності буржуйки чи спальника. 

Перспективи для російської армії в найближчі кілька місяців досить неприємні. На думку експертів, з настанням календарної зими щодобові втрати загарбницького війська від переохолодження можуть лише зростати.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.