У РФ матерям загиблих окупантів подарували набори рушників

У РФ матерям загиблих окупантів подарували набори рушників

Російські окупанти / фото: Експресо

Напередодні святкування Дня матері, який у цьому році в Росії святкували 27 листопада, чиновники Курської області вирішили привітати матерів полеглих у “спецоперації” військових. У якості подарунків обрали листівки, торти та набори рушників.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Глава Льгівського району Курської області Сергій Коростелев провів зустріч з матерями загиблих у російсько-українській війні солдатів. Чиновник не знайшов більш дотепних подарунків до свята, аніж набори рушників, вітальні листівки і торти на “солодкий стіл”.

Відомо, що після цього багато жителів Курської області розкритикували подарунки, які Сергій Коростелев вручив матерям, які втратили своїх дітей. У соцмережах вони назвали вчинок чиновника “жестю”. Також багато інтернет-користувачів написали, що цим знедоленим жінкам «за загиблих видали дешеві набори».

Втім деякі коментатори таки оцінили ініціативу голови Льгівського району Курської області. Вони написали, що це «важлива і приємна увага глави адміністрації».

Не менш оригінальний спосіб “підтримати” родичів мобілізованих обрала влада Сахалінської області. Нагадаємо, що жовтні в російських ЗМІ ширилися інформація про рішення місцевих чиновників видавати по 5 кг риби на людину сім’ям мобілізованих військовослужбовців. Для цього уряд Сахалінської області домовився з місцевою рибопромисловістю про виділення близько 9 тонн свіжомороженої риби.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.