Жінка 20 років прожила з ножицями у шлунку

Жінка 20 років прожила з ножицями у шлунку

Лікарі забули у животі жінки ножиці / фото: pixabay.com

Бачена Хатун із Бангладеша, якій виповнилося 55 років, у 2002 році пережила хірургічне втручання. Під час операції їй видалили жовчні камені у клініці Чуаданга. Хірурги змогли прибрати конкременти, але в результаті у пацієнтки з’явилася нова, серйозніша проблема. Лікарі забули у животі жінки ножиці.

Про це повідомляє Odditycentral.

Через кілька днів після того, як Бачен був виписаний з лікарні, вона відчула досить сильні болі всередині живота. Вона негайно вирушила до клініки, щоб переконатися, що з нею не сталося нічого поганого. Медики заспокоїли жінку і сказали, що все гаразд і їй нема про що не турбуватися. Тоді вони дуже помилилися.

Протягом багатьох років Бачена продовжувала зазнавати болючого болю. Вона відвідала величезну кількість фахівців і робила все можливе, щоб вирішити проблему. На ліки вона витратила практично всі заощадження, які мала, але в животі дискомфорт так і залишався, він нікуди не зникав.

Лише через два десятиліття після хірургічного втручання один із медиків порекомендував Бачене провести рентген черевної порожнини. Саме з його допомогою вдалося встановити, що всередині черевної порожнини жінки знаходяться забуті багато років тому ножиці.

Бачена Хатун минулого тижня знову пережила хірургічне втручання для того, щоб виправити помилку лікарів, допущену ще 20 років тому. На сьогодні вона продовжує відновлюватися після перенесеної операції. Медик, який лікував пацієнтку, розповів про те, що було сформовано спеціальний комітет, який надалі займатиметься розслідуванням цієї справи про забутий інструмент у животі.

Раніше ми писали, що в Австрії чоловікові ампутували не ту ногу. У клініці, яка знаходиться в Австрії, сталася дуже неприємна подія. Пацієнту, якому виповнилося 82 роки, випадково замість лівої ноги ампутували здорову праву. Внаслідок цього на лікаря наклали досить пристойний штраф, розміром 2,7 тисяч доларів. Хірург, яка проводила операцію, може оскаржити цей вирок. Варто зазначити, що вона вже встигла змінити місце роботи та перейшла до іншої клініки.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.