Які запахи тіла вказують на серйозні проблеми зі здоров’ям

Які запахи тіла вказують на серйозні проблеми зі здоров’ям

4 запахи тіла, які не варто ігнорувати / фото: freepik.com

Після інтенсивного фізичного навантаження або ж після вживання цибулі ніхто не буде здивований появою неприємного запаху. Як правило, в такому випадку досить почистити зуби або прийняти душ, щоб вирішити проблему. Але іноді цього недостатньо і варто пройти медичне обстеження для того, щоб зрозуміти, що провокує неприємний запах.

Досить часто запах тіла може вказувати на те, в якому стані знаходиться здоров’я. Тому важливо знати, на що варто звернути увагу і в якому випадку відкладати візит до лікаря не варто.

“Фруктовий” запах з рота

Якщо з’явився солодкий “фруктовий” запах з рота, то це може вказувати на те, що є проблеми з печінкою або ж підшлунковою залозою. Такий запах з’являється через те, що клітини підшлункової залози починають виробляти набагато менше інсуліну, і в крові збільшується рівень глюкози. Вона потрапляє в легеневий кровотік, альвеоли, бронхи та починає впливати на дихання людини. Точно така ж ситуація виникає при розвитку патологій печінки, які стають наслідком вживання великої кількості алкоголю. Етиловий спирт в крові починає розщеплюватися на глюкозу та оцтову кислоту, які потім виводяться через дихання.

Неприємний запах від ніг

Дуже неприємний запах від ніг найчастіше виникає через грибок. Крім того, навколо пальців буде лущитися шкіра, можуть з’явитися навіть почервоніння, пухирі. В особливо важких випадках починає змінюватися колір нігтьової пластини, потім вона деформується. Варто відзначити, що грибок – це не єдина проблема, яка може спровокувати появу неприємного запаху від ніг.

Неприємний запах стула

У тому випадку, якщо виробляється недостатня кількість лактази в кишківнику, яка використовується для розщеплення лактози, присутньої в молочних продуктах, з’являється неймовірно неприємний запах екскрементів, здуття і вкрай специфічний запах газів. До інших ознак проблеми можна віднести біль, діарею, метеоризм, які з’являються через деякий час після вживання молочної продукції. Звернути увагу варто на те, що проблема зустрічається дуже часто.

Поганий запах урини

Існує величезна кількість причин, чому з’являється специфічний запах сечі. Найбільш поширеною вважається інфекція сечовивідних шляхів або дріжджова інфекція. В такому випадку виникає печіння при поході в туалет, свербіж та почервоніння.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.