Як зміцнити імунітет восени: кілька простих методів

Як зміцнити імунітет восени: кілька простих методів

Як зміцнити імунітет восени / фото: freepik.com

Коли настає холод, значно збільшується ризик зараження респіраторними захворюваннями. Для того, щоб не хворіти в холодну пору року, необхідно зробити все можливе для зміцнення свого імунітету. Є кілька простих способів, як зробити організм більш витривалим і стійким перед різними захворюваннями.

Про це повідомляє УНН.

Фізичні вправи

Медики говорять, що необхідно робити щодня хоча б мінімальне фізичне навантаження. Це можуть бути короткі прогулянки на свіжому повітрі. Також можна відправитися в зал або ж виконувати різноманітні вправи в домашніх умовах.

Харчування

Ще дуже велику роль в цьому випадку відіграє правильне харчування. Найкраще відмовитися від фастфуду і готувати їжу собі в домашніх умовах. У готовій їжі занадто багато калорій, а людина при цьому не може отримати потрібні їй білки та корисні жири. Це призводить до підвищення рівня холестерину в крові та цукру.

Восени в раціоні повинні бути каші, макарони твердих сортів, овочі та фрукти. Обов’язково варто вживати рослинну олію і пару шматочків сала. Жир дуже потрібний для повноцінного функціонування легенів, мозку і жіночої статевої системи. Імунітет стане міцнішим при надходженні достатньої кількості білка.

Якісний сон

Щоб зберегти здоров’я, необхідно спати мінімум 7 годин. Якщо людина не буде висипатися, то в такому випадку починає значно збільшуватися рівень кортизолу, що призводить до проблем з нервовою системою. Це негативно позначається на імунній системі. Тому потрібно робити все можливе, щоб сон був якісним, а в повсякденному житті було якомога менше стресових ситуацій.

Вітамін

Обов’язково потрібно проконсультуватися зі своїм лікарем і почати приймати вітаміни. Самостійно для профілактики можна прийняти вітамін D, а інші тільки за призначенням медиків. Варто попередньо здати аналізи, щоб виявити, дефіцит яких вітамінів або мікроелементів в організмі.

Питний режим

Величезна кількість людей не звертає ніякої уваги на питний режим, але він також грає неймовірно важливу роль в нормальному функціонуванні імунної системи. Кожен день варто пити приблизно 2 літри води. Якщо ж уникнути респіраторного захворювання не вийшло, то кількість споживаної рідини збільшується у два рази.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.