Вчені назвали ранні ознаки хвороби Паркінсона

Вчені назвали ранні ознаки хвороби Паркінсона

Розкрито ранні ознаки хвороби Паркінсона / фото: freepik.com

Хвороба Паркінсона належить до патологій, які неможливо вилікувати. Захворювання стає причиною того, що відбувається серйозне порушення передачі сигналів головного мозку до нервової системи. Це, у свою чергу, призводить до того, що виникають неконтрольовані рухи. Також часто з’являється тремтіння, скутість. Хворі люди зазнають серйозних труднощів з координацією. Хворобу Паркінсона дуже складно встановити на ранній стадії розвитку, адже її ознаки виявляються дуже повільно.

Про це повідомляє Mirror,

Вчені розповіли про те, що однією з ранніх ознак проблеми може бути зміна ходи людини. Наприклад, вона може починати різко під час ходьби розмахувати руками, що є результат м’язової скутості, що у свою чергу виступає явною ознакою проблеми.

Коли присутня м’язова скутість, то людині не лише важко, а й боляче рухати м’язами. Звернути увагу варто на те, що скутість може виникати не тільки в руках, а й у ногах чи інших частинах тіла. У зв’язку з цим починає змінюватись хода. Людина повільно пересувається, виникає сильна тяжкість в ногах. Проблеми, що виникають безпосередньо під час руху, можуть говорити про розвиток ранньої стадії хвороби Паркінсона.

Експерти відзначають ще одну серйозну ознаку. Коли людина йде, їй здається, що вона «примерзла» ступнями до поверхні дороги і їй неймовірно холодно. Подібне цілком може бути ознакою того, що захворювання дуже швидко прогресує.

У Британському Національному інституті старіння розповіли про те, що люди із хворобою Паркінсона мають специфічну ходу. Коли вони пересуваються, тулуб трохи нахиляється вперед, кроки стають дрібними та дуже швидкими, руками вони можуть практично не рухати. Вчені наголосили на тому, що подібні ознаки можуть проявлятися на самому початку тільки на одній стороні тіла.

До інших ознак хвороби Паркінсона можна віднести тремор різних частин тіла та голови. Людині стає дуже важко жувати і ковтати, стає поганою координація та з’являються серйозні проблеми з промовою.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.