Українські безпілотники загрожують величезній території Росії

Українські безпілотники загрожують величезній території Росії

Вибухи на авіабазі в РФ / фото: РБК Україна

Успішні атаки безпілотниками за сотні кілометрів від українського кордону стали сигналом для російського військового командування і матимуть серйозні наслідки для російського вторгнення в Україну. Тепер під загрозою українських ударів знаходяться склади з боєприпасами, авіація та низка інших військових об’єктів РФ.

Про це повідомляє Forbes.

Згідно з офіційним оновленням розвідки Міністерства оборони Великобританії, за останні кілька днів на території Росії сталася низка вибухів: на авіабазі Енгельс в Саратовській області, на аеродромі Дягіляєво під Рязанню, поряд з аеродромом “Халіно” у Курську. 

Видання зазначає, що усі докази вказують на те, що успішні удари були завдані дронами–камікадзе, завантаженими вибухівкою для односторонньої атаки і, ймовірно, скерованими супутниковою навігацією. Вони можуть бути точними аналогами російських Шахед-136, що бомбардують енергосистему України. У РФ припускають, що удари були нанесені радянськими розвідувальними БПЛА Ту-141 “Стриж”, що є на озброєнні в Україні.

“Ми знаємо, що він [безпілотник – ред.] може літати на великі відстані, тому що принаймні один розбився в Хорватії. Деякі з них все ще можуть перебувати в льотних умовах в українських збройних силах”, — заявив експерт із російських безпілотників Семюел Бендетт.

Безпілотник відносно складно перехоплювати, оскільки він летить зі швидкістю практично в 1000 км/год. У ЗСУ їх могло бути кілька, тому багато атак не варто очікувати. У виданні звертають увагу на заяви “Укроборонпрому” про тестування БПЛА із дальністю удару до 1000 км.

Видання звертають увагу на те, що Росії тепер варто змінювати всі авіабази та склади з боєприпасами, логістичні центри, сховища нафти та газу, адже українські військові зможуть вражати все у радіусі 1000 км.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.