В Росії зростає паніка через вибухи на авіабазах

В Росії зростає паніка через вибухи на авіабазах

Вибухи на авіабазах в РФ / фото: РБК Україна

У російському суспільстві зростає гнів із приводу нещодавніх вибухів на стратегічних аеродромах, розташованих глибоко в тилу. Мілблогери критикують російське військове керівництво в нездатності запобігти ударам безпілотників, а пропагандисти вже відкрито заявляють, що Москва перебуває під загрозою з української території.

Про це повідомляє американський Інститут дослідження війни.

“Гнів із приводу нездатності російських військових запобігти українським ударам по російських стратегічних авіабазах за більш ніж 280 миль від українських позицій (понад 450 км, – ред.) переважив похвалу за останню серію ударів по Україні в російській спільноті блогерів”, – йдеться у звіті.

Мілблогери відверто розкритикували офіційні особи Кремля за те, що ті не передбачили і не запобігли ударам БпЛА по авіабазах і не зробили достатньо, аби захистити стратегічні об’єкти. Лунали і заклики до військових “санкціонувати масовані удари у відповідь по Україні” і “активізувати контртерористичні заходи” на території Росії.

“Деякі milbloggers припустили, що удари по авіабазах Енгельс-2 та Дягілєво загрожують легітимності Росії як ядерної держави, оскільки удари пошкодили літаки, здатні нести кілька ядерних боєприпасів”, – зазначають ISW.

Нагадаємо, напередодні Міноборони Росії визнало атаку українських безпілотників на свої тилові аеродроми “Дягілево” в Рязанській області та “Енгельс” в Саратовській області, а також повідомило, що українські дрони, які нібито летіли на малій висоті, перехопила російська система ППО.

Незважаючи на невеликі збитки для Росії, на думку аналітиків, Україна продемонструвала здатність завдавати ударів по російських тилах, що можливо допоможе зірвати російську кампанію ракетних ударів по українській інфраструктурі.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.