У Мексиці народилася дівчинка з дуже рідкісною аномалією

У Мексиці народилася дівчинка з дуже рідкісною аномалією

Дитина / фото: Latestly

У лікарні міста Нуево-Леоне (Мексика) з’явилася дівчинка з хвостом. Лікарі кажуть, що довжина хвоста 5,7 см. Він був вкритий шкірою з волоссям і мав загострений кінчик. Хірурги вже провели операцію з його видалення і дитині нічого не загрожує.

Про це повідомляє Daily Mail.

У сімейної пари це друга дитина. Старший син народився абсолютно здоровим, без аномалій і патологій. Малятко з хвостиком з’явилося шляхом кесаревого розтину. По суті такий хвостик є у всіх ембріонів. Просто з часом всмоктується в тіло й утворює куприк. Іноді бувають дуже рідкісні випадки, коли ембріональний хвостик не всмоктується. У медицині було всього до 200 подібних випадків.

Хвіст складався з м’язів, в ньому були кровоносні судини й нервові закінчення. В майбутньому він тільки заважав би рости й розвиватися маляті. Тому лікарі прийняли рішення швидко видалити утворення. Доктор Хосе Руед вважає, що це перший подібний випадок в Мексиці.

Діаметр хвоста від 3 до 5 мм. Лікарі навіть змогли ворушити його. Сама дитина рухати цим рудиментом не могла. Тобто ця, новонароджена дівчинка не виляла хвостиком, як песик або кошеня.

Операцію з видалення провели тільки після великої кількості досліджень: тест на реакцію, тести мозку і серця, слуху та інші. Тільки після того, як стало зрозуміло, що фізично новонароджена дитина здорова і видалення рудимента не зашкодить, лікарі з дозволу батьків провели ампутацію. Все проходило під місцевою анестезією. Далі цей відросток передали в інститут для більш детального вивчення.

Вчені досі не можуть пояснити, з якої причини діти народжуються на світ з подібною аномалією. Хлопчиків з хвостиками в природі було більше, ніж дівчаток. У кожної 17 дитини з 200 таких були помічені порушення росту головного мозку. Також у них були проблеми з черепом.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.