Чоловік 5 років ходив зі шматком затички у вусі

Чоловік 5 років ходив зі шматком затички у вусі

Той самий британець / фото: ВВС

Британець цілих 5 років думав, що втрачає слух, але до лікарів йти побоювався. Коли він все ж зважився відправитися до отоларинголога, то справжня причина «глухоти» шокувала його. Лікарі знайшли у нього у вушній раковині шматок стороннього предмета, а коли його дістали, всі довго сміялися. Виявилося, що чути йому заважала проста вушна затичка.

Про це повідомляє ВВС.

Житель Великобританії працював в авіаційній галузі. Робота була шумною, тому коли в якийсь момент слух у людини почав пропадати, він не надав цій глухоті величезного значення. Навпаки, англієць думав, що це звичайна професійна травма. При цьому слух пропадав тільки в одному вусі, іноді прорізався, але потім знову пропадав. Так було довгих п’ять років.

У якийсь момент він не витримав і вирішив купити домашній ендоскоп. З його допомогою британець виявив у вусі якесь чужорідне тіло. Після цього він прийняв рішення — терміново йти в лікарню.

На прийомі в отоларинголога просто дістати чужорідне тіло не вдалося. Навколо нього затверділа вушна сірка і приклеїла його до вушної раковини. Лікар пробував дістати чужорідне тіло за допомогою вакуумного насоса, але все було безрезультатно.

Тоді лікар взяв мініатюрний пінцет і з його допомогою дістав шматочок пластика. Це виявився фрагмент вушної затички. Після вилучення стороннього тіла слух моментально повернувся до британця. Почувши історію пацієнта, лікар довго сміявся.

Зіставивши всі факти, британець згадав, як 5 років тому літав до Австралії до родичів. У літаку він використовував вушні затички, вони були з різними змінними насадками. Швидше за все шматочок однієї так і залишився в його вусі. На питання, чому він раніше не звернувся до лікаря, британець не знайшов що відповісти.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.