Медики назвали кавові звички, що прискорюють старіння

Медики назвали кавові звички, що прискорюють старіння

Як не можна пити каву / фото: freepik.com

Кава може продовжити молодість або прискорити старіння. Виявилося, що є звички, які сприяють появі зморшок і віковим змінам, пов’язані з питтям кави. Про те, як не можна пити цей напій, розповіли медики.

Про це повідомляє EatThis.

Кава замість сніданку — улюблена звичка мільйонів. Люди починають день з чашечки ароматного напою, навіть не попивши води натщесерце. Про сніданок і мови не йде. Але ж лікарі кажуть, що така звичка дуже шкодить здоров’ю.

Сніданок — це основний прийом їжі, він знижує рівень кортизолу і дає енергію. Щоб отримати максимальну користь, збалансуйте перший прийом їжі. Додайте фруктів і горіхів. Необов’язково наїдатися щільно, але поснідати потрібно.

Також медики рекомендують відмовитися від занадто солодкого напою. З віком це може призвести до підвищення рівня цукру в крові. В цьому випадку шкіра старіє саме через надмірне споживання цукру, він зменшує кількість колагену в дермі. Тому його бажано виключити з раціону.

Шкідливо пити каву замість води. Н2О-найважливіша рідина для людини. Її не можна нічим замінити. Коли людина п’є багато кави, її організм зневоднюється, це шкодить шкірі. Вона тьмяніє, покривається зморшками і виглядає втомленою.

Відновлення водного балансу допоможе прибрати цю проблему. Для цього на кожну випиту чашку кавового напою, людина повинна випивати чашку води.

Каву краще пити в першій половині дня. Якщо приймати напій перед сном, можна нашкодити біоритму. На жаль, такі порушення теж позначаються на передчасному старінні дерми. Недолік сну старить клітини, а також сприяє розвитку вікових захворювань.

Поєднання кави з сигаретою — ще одна шкідлива звичка. Цей мікс призводить до передчасного старіння. І тут важливіше відмовитися від куріння, або від поєднання кави й сигарет в принципі.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.