Російські військові на Донбасі міняють дрова на їжу

Російські військові на Донбасі міняють дрова на їжу

Російська армія / фото: 24 канал

Незважаючи на те, що в Донецьку та Луганську області набагато простіше постачати з Росії продовольство, солдати все одно зіткнулися з величезною кількістю проблем та нестачею продовольства. Командування намагається насамперед утримувати території, але при цьому зовсім не приділяє належної уваги особовому складу.

Про це повідомляє 24 канал.

Останні кілька тижнів російські військові на Донбасі відчувають нестачу продовольства. Їм недостатньо їжі, а також одягу, тому вони зараз голодують і мерзнуть в окопах. Варто зазначити, що на початку окупанти в «ДЛНР» мали все необхідне, але коли Росія під час війни зіткнулася з серйозними проблемами, питання поставок продовольства стало посилюватися з кожним новим днем.

Через те, що ЗСУ завдавали точних ударів за допомогою далекобійної артилерії, недостатньої кількості вантажівок та проблем з логістикою, російські війська на Донбасі ще наприкінці літа почали стикатися з голодом. Спочатку вороги грабували місцевих жителів і забирали їжу, але невдовзі люди почали їм відмовляти і говорити, що всі їхні запаси скінчилися. У зв’язку з цим російські солдати почали проводити цілі рейди для того, щоб знайти ретельно заховані продукти.

Люди, які не покинули окуповані території та знищені населені пункти у прифронтовій зоні, стали ховати все, що вони мають, щоб самим не померти від голоду. Ситуація на Донбасі наразі жахлива. Росіяни за короткий проміжок часу змогли «звільнити» місцевих жителів від води та електрики, інфраструктури, доступу до магазинів та можливості виїхати. У жовтні постала ще одна серйозна проблема – холод.

Власники приватних будинків не мають змоги збирати дрова через заборону окупаційної влади. Нібито тим вони також потрібні, щоб зігрітися. Через те, що виник катастрофічний брак їжі, окупанти почали обмінювати дрова на продукти. Вони приносять місцевим жителям дерев’яні ящики, в яких зберігалася зброя, щоб отримати овочі, картоплю та іншу їжу.

Офіцери чудово знають про все, але зробити вони нічого не можуть. Вони обирають між смертю солдатів та не полегшенням життя місцевим жителям непокору вищому керівництву.

Звернути увагу варто на те, що невелику кількість теплих речей російські солдати змогли отримати лише після того, як воювати пішли частково мобілізовані. Їм не видавалося нічого необхідного перед відправкою на фронт, тому мобілізовані були змушені купувати все самостійно. Потім вони зрозуміли, що всім цим доведеться ділитися, щоб не залишитися без нічого.

Наразі ситуація на Донбасі досить важка, і російська армія це вже зрозуміла. При цьому на цьому напрямі ЗСУ ще навіть не розпочинали контрнаступ. Коли настане зима, все стане набагато гіршим.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.