У “другої армії світу” з’явилися серйозні проблеми з формою

У “другої армії світу” з’явилися серйозні проблеми з формою

“Друга армія світу” / фото: 5 канал

Після того, як Путін оголосив часткову мобілізацію, нині росіян продовжують призивати на службу. Разом з тим військове керівництво зіткнулося з досить серйозною проблемою, яка має пряме відношення до матеріального забезпечення.

Про це повідомляє  Генштаб ЗСУ.

На початку цього місяця було мобілізовано приблизно 8 тисяч росіян, які прибули на базу Новосибірського вищого командного училища. Форму змогла отримати тільки половина з них.

Цікавим є те, що особовому складу надають виключно взуття та польову форму. Вся необхідна екіпіровка купується солдатами самостійно або ж випрошується у місцевої влади, як гуманітарна допомога. Присутній ще й серйозний недолік бронежилетів і шоломів.

Мобілізація в Росії

Після того, як була оголошена мобілізація, в Україну встигли відправити деяку кількість військових. На фронт в першу чергу прибули засуджені. Для того, щоб зміцнити армію РФ в Донецькій області, яка знаходиться під окупацією, приїхав підрозділ з 500 осіб. Всі вони були мобілізованими кримінальниками.

Олексій Резніков, Міністр оборони України, розповів про те, що приблизно 150 тисяч перших мобілізованих росіян збираються відправити на фронт для того, щоб поповнити ті частини, які зазнали величезних втрат за весь час війни. Ще 150 тисяч будуть проходити підготовку протягом пари місяців і тільки після цього Путін зможе вирішити, як використати даний ресурс.

Українській розвідці вже вдалося перехопити розмову російського окупанта, який розповідає своїм знайомим про те, що краще бігти за кордон, але не їхати на війну. Воює він на території Херсонської області й тому точно знає, про що говорить.

Про часткову мобілізацію в Російській Федерації висловив свою думку генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг. Він вважає, що війна з Україною пішла не за планом і тому було прийнято рішення почати закликати військовослужбовців із запасу. Росіяни ж і собі не знають, куди сховатися і як втекти з країни, щоб не їхати на війну.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.