Лікар назвала добову норму споживання курячих яєць

Лікар назвала добову норму споживання курячих яєць

Що буде, якщо їсти багато курячих яєць / фото: freepik.com

Курячі яйця можуть бути небезпечними для здоров’я. Медик розповіла про те, що трапиться з організмом при вживанні великої кількості яєць і скільки всього можна вживати даного продукту на добу.

Про це повідомляє Quora.

Лікар із США Люсія Гарсія зазначає, що будь-які продукти потрібно вживати в помірній кількості та курячі яйця не стали винятком. Вона додала, що курячі яйця вважаються ідеальною їжею, адже в їхньому складі присутні всі необхідні для людини живильні компоненти. Дієтологи відносять яйця до повноцінного харчового продукту.

«Якщо не зважати на грудне молоко, то саме в білках яєць присутній такий склад, який максимально наближений до складу людського організму. Водночас засвоюються вони набагато повільніше, ніж, наприклад, молоко, соя та м’ясо», – каже лікар.

Фахівець наголосила, що за добу можна вживати 1-2 яйця. Більша кількість може спричинити певні проблеми з організмом. Причиною цього є вміст великої кількості холестерину. Всього в одному яйці є приблизно 200 мг холестерину. Безпечною дозою для людини за рекомендацією ВООЗ вважається не більше 300 мг холестерину.

Вживання занадто великої кількості холестерину спричинить те, що в сироватці крові відбудеться різке підвищення холестерину. У результаті кров стає більш в’язкою і значно збільшується ризик атеросклерозу судин.

Певний час тому фахівці провели нове дослідження, результати якого продемонстрували, що між вживанням яєць, підвищенням холестерину та виникненням не тільки серцево-судинних, а й цереброваскулярних хвороб є певний зв’язок. Ризик проблем із серцем та судинами при вживанні понад 300 мг холестерину збільшується мінімум на 20%. Також на 18% збільшується ризик передчасної смерті людини.

Фахівці радять здоровій людині вживати не більше двох яєць на день. Якщо ж є якісь проблеми із серцево-судинною системою, то варто обмежитися лише одним яйцем.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.