Джонсон розповів, що чекає на Путіна, якщо він застосує ядерну зброю

Джонсон розповів, що чекає на Путіна, якщо він застосує ядерну зброю

Джонсон / фото: twitter.com

Росія не втомлюється заявляти, що для європейської безпеки було б «надзвичайно небезпечним», якби Захід допоміг Україні спробувати повернути собі Крим, але Борис Джонсон стверджує, що Володимир Путін не піде на ядерний удар.

Про це повідомляє Sky News. 

У четвер, 19 січня, виступаючи на Всесвітньому економічному форумі у Давосі колишній прем’єр Великої Британії Борис Джонсон був представлений як “легендарна особа” в Україні. Він зробив досить цікаві заяви щодо очільника Кремля Володимира Путіна та висловив своє бачення щодо можливості застосування ядерної зброї у війні в Україні. 

«Якщо РФ застосує ядерку, Путін перестане бути членом людської цивілізації. А всі «невизначені» держави – Індія, країни Перської затоки, Азії, Африки тощо – будуть втрачені для нього» – заявив Борис Джонсон.

Колишній британський прем’єр також порівняв російського лідера з “повним хлопцем” (персонаж “Посмертних записок Піквікського клубу”) із книги Чарльза Діккенса, якому дуже кортіло, аби у всіх “мурашки по спині забігали”.

На думку Джонсона, у тому випадку, якщо Путін наважиться на ядерний удар у тій чи іншій формі, це призведе до “повного економічного кріогенного паралічу” та “залякає росіян”. 

Нагадаємо, що перший заступник голови Військово-промислової Комісії РФ Дмитро Медведєв напередодні “Рамштайну” пригрозив світові ядерною війною у разі програшу в Україні. За словами російського політика, ядерні держави ще ніколи не програвали свої війни.

“Програш ядерної держави у звичайній війні може спровокувати початок війни ядерної”, – заявив він у своєму telegram-каналі і додав, що “ядерні держави не програвали великих конфліктів, від яких залежить їхня доля”.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.