Арестович розповів, якою може бути відповідь на ядерний удар РФ

Арестович розповів, якою може бути відповідь на ядерний удар РФ

Арестович назвав варіанти відповіді на ядерний удар Росії / фото: 24 канал

Російська Федерація все ще загрожує ядерною зброєю. Якщо її буде використано, то Захід негайно відреагує на такі дії. Олексій Арестович розповів, як можуть розвиватися події у випадку, якщо країна-агресор все ж таки ризикне завдати по Україні ядерного удару.

Про це повідомляє 24 канал.

Радник глави Офісу Президента зазначив, що його відповідь є суто гіпотетичною. Якщо Росія використає у війні з Україною ядерну зброю, то отримає одразу відповідний удар, який буде направлений по вищому військово-політичному керівництву РФ.

У цій ситуації навіть не врятують бункери. НАТО разом із США розробили спеціальну ядерну зброю, яка має невелику, але дуже проникну властивість. Воно зможе проникнути навіть у ті бункери, що знаходяться на глибині близько кілометра. Подібна зброя використовуватиметься для того, щоб знищити всіх, хто спробує сховатися в бункері від правосуддя. Радник голови ОП зазначив, що немає жодного сенсу знищувати всю Росію. Достатньо усунути вище керівництво за допомогою невеликої ядерної зброї.

Ще один варіант розвитку подій, як вважає Арестович, — використання потужної конвекційної зброї. У такому разі будуть задіяні всі сили НАТО. На Росію відправлять авіацію, флот та всілякі наземні сили. З їхньою допомогою вдасться дуже швидко та ефективно обеззброїти Росію.

Не виключено, що викладені вище два сценарії будуть поєднуватися. Спочатку маленькою ядерною зброєю знищать урядову верхівку, а за допомогою конвенційної зброї розберуться з рештою армії. Тоді в одну мить до РФ прилетить з Америки одразу 4000 сучасних і досить потужних ракет, які не залишать від країни каменю на камені.

Арестович наголосив, що важливо, щоб Західні країни не піддавалися паніці, адже це може бути використане російською політикою проти всього світу. Також він вважає, що попереду на нас чекає величезна кількість загроз, які стануть особливо явними після того, як ЗСУ перейде в наступ.

У свою чергу Вікторія Нуланд, яка обіймає посаду державного секретаря США з питань безпеки, розповіла про те, що в Америці досить серйозно ставляться до загроз Путіна. Найбільше вони переймаються тим, що він справді може скористатися ядерною зброєю. Якщо це станеться, то РФ вже просто не зможе одужати від наслідків свого вчинку.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.