Зима сприятиме українцям на полі бою – Ллойд Остін

Зима сприятиме українцям на полі бою – Ллойд Остін

Ллойд Остiн / фото: 24 канал

В Міністерстві оборони США прогнозують успіх української армії взимку. Сучасне екіпірування та новітнє оснащення  військових ЗСУ створює можливості для подальшого підриву російських шляхів забезпечення спорядженням та складів з боєприпасами.

Про це міністр оборони США Ллойд Остiн розповів на брифінгу за підсумками засідання Контактної групи з питань оборони України, так званий “Рамштайн 7”.

За словами Остіна, українські військові не зважаючи на зимові умови мають продовжувати витісняти російських окупантів та звільняти території.

“Я думаю, що зимові бойові дії сприятимуть українцям”, — заявив Остін.

Міністр оборони США повідомив, що в Україну відправлено десятки тисяч одиниць спорядження для холодної погоди. Теплі комплекти зимової амуніції відправили Канада, Болгарія та інші члени НАТО. 

Ллойн Остін висловив припущення про неминучі складнощі для армії РФ в питаннях доставки до військ спорядження, необхідного для ефективного ведення бойових дій.

“Російська армія воює у закордонній країні. Українці зробили проблемними їхні шляхи постачання”, — сказав Остін.

З огляду на це, на думку військового, українці зберігатимуть перевагу у подальшій боротьбі, як це є зараз, і надалі чинитимуть тиск на логістичні лінії постачання російських окупаційних військ. 

Остін переконаний, що українці розуміють, якою операційною помилкою на полі бою може стати дозвіл росіянам в найближчі місяці “відпочивати й переозброюватись”.

“Ми продовжуватимемо навчати українських солдат. Ми бачимо, яких успіхів досягли українці у звільнені своїх територій і намагатимемося підтримувати цей бойовий дух», — зазначив Остін.

Міністр оборони США запевнив у подальшій підтримці України: «Ми збираємося підтримувати нашу динаміку упродовж зими, щоб Україна могла продовжувати консолідувати досягнення та перехопити ініціативу на полі бою».

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.